خدمات زیبایی لادن

shape
لیزر موهای زائد شکم به چه صورتی انجام میشود ؟ | مرکز زیبایی لادن مرکز زیبایی لادن

لیزر موهای زائد شکم

همه ما انسان ها به صورت ذاتی عاشق زیبایی های خودمون هستیم و یکی از مواردی هم که می تونه زیبایی بدن و صورت ما رو زیاد کنه ، از بین بردن موهای زائد قسمتای مختلف بدن هستش ، و یکی از این نواحی بدن که رشد موهای زائد توی اونجا بیشتر از بقیه نواحی بدنه ، شکم هستش. این ناحیه برای خانم ها از اهمیت زیادی داره و لیزر موهای زائد شکم برای خانوما اولویت داره. خانم ها دوست دارند که این ناحیه خالی از موهای زائد باشه و مثله کف دست صافه صاف باشه . پس لیزر موی زائد شکم برای خانوما از اهمیت زیادی برخورد دار هستش. از قسمتای حساس بدن به خصوص در خانوما ،میشه به شکم اشاره کرد که رشد موی زائد در این قسمت نسبتا زیاد تر از بقیه جاهاس.بیشتر خانوما دلشون می خواد که شکم آن ها صاف و بدون مو باشه.واسه همین با انواع اقسام کار های مختلف تلاش می کنن که موهای زائد این قسمتو دفع کنند. این خانما دوست دارند که موهای زائد ناحیه شکم خودشون رو برای همیشه از بین ببرند ،اما روش های قدیمی و سنتی نمی تونه خانومارو به چیزی که دلشون می خواد برسونه.

عوارض لیزر موهای زائد شکم

لیزر موهای زائد شکم به عنوان یکی از کم خطر ترین راها برای از بین بردن موهای زائد شکم هستش . البته این قضیه به رنگ و حساسیت های پوستی بدن، مهارت و تجربه ،اپراتور، در انتخاب دستگاه و روش استفاده از آن برای انجام لیزر بستگی داره. لیزر موهای شکم البته مواردی که در پایین ذکر میشه هم بی تاثیر نیست :

 • طول موج لیزر
 • مدت زمان تابش
 • اندازه‌ نقطه‌ تابش
 • تکنیک های خنک سازی

 این موارد می تونه از بروز هرگونه عارضه نادر یا مشکل احتمالی جلوگیری بکنه. درغیر این صورت امکان داره که فرد به عوارض جانبی و احتمالی دچار بشه که برخی از اونا طبیعی بوده و بعد از مدت کمی از بین میره. اما یکسری دیگه از این عوارض به صورت نادر برای اشخاص رخ میده. اگه بخواهیم که در یک دسته بندی کلی عوارض جانبی لیزر موهای زائد شکم داشته باشیم، میشه به این موارد اشاره کرد :

 • التهاب و تورم،
 • قرمزی پوست
 • سوزش و دردی مشابه آفتاب سوختگی
 • پوسته پوسته شدن
 • تغییر رنگ پوست و ایجاد اسکار(جای زخم)
 • سوختگی شدید و تاول بر روی پوست
 • کاهش رنگدانه‌ها یا روشن‌تر شدن رنگ پوست
 • افزایش رنگدانه‌ها یا تیره‌تر شدن رنگ پوست
 • بروز عفونت های باکتریایی بر روی پوست
 • خارش و. . .

هزینه لیزر موهای زائد روی شکم

 راحت ترین ترین راه برای با خبر شدن از هزینه لیزر موهای زائد رفتن به وب سایت کلینیک ها و یا تماس با این مراکز هستش چرا که نمیشه دقیقا هزینه لیزر موهای زائد شکم رو گفت. توجه داشته باشید که ممکنه هزینه ی لیزر شخصی با شخصه دیگه متفاوت باشه چون که عوامل زیادی در لیزر موهای زائد تاثیر داره، از جمله عواملی که میشه به اونا اشاره کرد تعداد جلسات، روش لیزر، ضخامت مو و… هستش. لیزر موی شکم

 

آیا لیزر کردن موهای زائد شکم با درد همراه است ؟

درسته که پوست شکم ضخیمه اما حساس هم هست. مخصوصا اگر مراجعه کننده قلقلکی هم باشه. ممکنه که شات ‏های لیزر باعث تکون خوردن شما بشه. در این مواقع برای کم شدن درد لیزر تلاش کنید که با دقت نفس بکشید و به بعد از لیزر فکر کنید. البته بهتره که این درد شمارو نگران نکنه چون کرم بی‏ حسی مثل آب روی آتیش دردو رفع می‏ کنه. شما برای کل قسمتای بدن می‏ تونید از بی ‏حسی برای کم شدن درد لیزر استفاده کنید و هیچ محدودیتی هم نداره. این پماد درجه ی دردو از 10 به 2 می رسونه و برای کسی از درد کشیدن می ترسه مثله یک معجزه می مونه. همچنین شیو کردن دقیق و باقی نذاشتن مو ر روی سطح پوست کمک خیلی زیادی به کم کردن درد لیزر می‏ کنه. سیستم خنک کننده قرار داده شده توی دستگاه ‏های امروزی راه حله خوبی برای رفع این مشکل هستش. اثرگذاری لیزر موهای زائد تو جلسه اول جوری شما را متحیر ‏می کنه که نمی‏ تونید از ادامه دادن جلسات لیزر دست بردارید.

 

 لیزر موهای زائد شکم

 

لیزر موهای زائد شکم چند دقیقه طول می کشد ؟

 هر چقد که اندازه محلی که برای لیزر انتخاب می کنید، بیشتر باشه، مدت زمان لیزر درمانی هم به طبع بیشتر میشه. بنابراین نواحی مثل زیر بغل کمترین زمان رو برای لیزر داره. تایم انجام لیزر در بدن، به ترتیب از زیر بغل، صورت، دست ها، پاها، کمر و شکم، از کمتر به بیشتر است. یعنی نواحی مثل کمر یا شکم که پهنای بیشتری دارن، مدت زمان بیشتری طول می کشه تا لیزر بشه. 

لیزر موهای زائد شکم چند جلسه طول میکشد ؟

 یکی از سوالات پرتکرار مراجعه کنندگان اینه که تعداد جلسات لیزر موهای زائد چن تا است؟ از اون جایی که وضعیت بدنی هر کسی با دیگری فرق می کنه؛ در نتیجه رویش و ضخامت موها هم متفاوت هستش، همین تفاوت باعث میشه که تعداد جلسات مورد نیاز برای هر متقاضی متفاوت باشه . 

کلام آخر :

لیزر موهای زائد شکم از سری موارد کار آمد در دنیای امروزه هستش. برای لیزر موهای زائد بدن از راه های زیادی استفاده می کنن که هر کدوم برای فرد خاصی با توجه به وضعیتی که داره قابل استفاده هستش. جالبه که بدونید هر چقدر رنگ موها با رنگ پوست فرق بیشتری داشته باشد نتیجه ای که حاصل میشه مطلوب تره . لیزر هم مثل عمل های زیبایی نکات قبل و بعدم داره که باید به آن ها به خوبی رعایت کرد. تعداد جلسات و قیمت لیزر موهای زائد شکم مواردی هستن که باید حتما با کلینیک سا مراگز زیبایی معتبرارتباط برقرار کنید و از کارشناسان آن مجموعه اطلاعات مورد نیاز خودتون رو تهیه کنید .

دیدگاه کاربران
خدمات لیزر خانه لاغری مشاوره
تماس و مشاوره رایگان
09331721326