الکس نابلکس

الکس نابلکس
الکس نابلکس
shape
بررسی دستگاه لیزر الکس نابلکس + نقد و بررسی - خدمات زیبایی لادن مرکز زیبایی لادن

دستگاه لیزر الکس نابلکس یکی از پیشرفته ترین دستگاه های لیزر است که برای از بین بردن موهای زائد مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه با داشتن طول موج 750 نانومتر و هندپیس فراکشنال از قابلیت مطلوبی برای برداشتن موهای زائد و رفع بعضی از لکه های پوستی برخوردار می باشد. این نوع لیزر ضریب جذب خوبی دارد و یک لیزر قدرتمند برای از بین بردن موهای زائد محسوب می شود.

از ویژگی های منحصر به فرد دستگاه لیزر الکس نابلکس قابل تنظیم بودن مدت پالس و میزان انرژی آن برای از بین بردن هر نوع مو با هر نوع پوست می باشد. این دستگاه یک منبع تغذیه قدرتمند و پایدار با انرژی 700 ژول از نوع پالس مربعی دارد.

لیزر الکس نابلکس

موهای زائد با دستگاه لیزر الکس نابلکس چگونه پاکسازی می شود؟

لیزر مو های زائد با دستگاه لیزر الکس نابلکس یا همان تکنولوژی لیزر الکساندرایت با کیفیت مناسب و در شرایط مطلوبی انجام می شود.‌ یک قطعه بزرگنمایی خاص برای بهبود عملکرد و کارایی این دستگاه در قالب آن طراحی شده است که پرتو های یکنواخت و کاملی را از 2 تا 20 میلیمتر بدون تغییر وضعیت دستگاه بین سر لیزر و پوست ارسال می کند.

لیزر الکس نابلکس از سیستمی ایده آل برای پاکسازی موهای زائد بهره می برد که عملکردی نسبتا سریع، موثر و ایمن برای حذف موهای زائد دارد. این دستگاه با داشتن طول موجی در حدود 755nm از قابلیت خوبی هم برای برطرف کردن ضایعات پوستی برخوردار است و می تواند ضایعات پوست های روشن تا سبزه را با کمترین عوارض جانبی درمان نماید.

 دستگاه لیزر الکس نابلکس چه ویژگی ها و مزایایی دارد؟

دستگاه لیزر الکس نابلکس مزایا و ویژگی های منحصر به فرد و قابل تاملی دارد که از آن جمله می توان به خروجی قدرتمند و پایدار، درمان سریع و پایدار با فرکانس یا تعداد شات در ثانیه تا 10 هرتز، داشتن سری قابل تنظیم با سرعت و عملکرد مناسب، داشتن سیستم فوق پیشرفته خنک کننده و انحصاری RCS که با ترکیبی از گاز و هوا عمل می کند.

داشتن هندپیس قابل تنظیم با دو سیلندر، حافظه 24 مموری با پارامترهای از پیش تعیین شده، استفاده از سیستم خنک سازی پوست که باعث کاهش درد و قابل تحمل شدن روند لیزر می شود می توان اشاره نمود. لیزر الکس نابلکس از امنیت نسبتا بالایی برخوردار بوده و برای از بین بردن موهای نازک و ضخیم از قابلیت خوبی برخوردار می باشد.

لیزر الکس نابلکس با داشتن پالس های کوتاه تا طولانی از این توانایی برخوردار است که بتواند پهنای پالس را به بهترین شکل با ضخامت، رنگ، تراکم موهای زائد و همچنین نوع پوست تطبیق دهد تا عملکرد قابل قبولی داشته باشد.

 به عبارت دیگر دستگاه لیزر الکس نابلکس در مقایسه با دستگاه های لیزر مو از انعطاف پذیری خوبی برای تنظیم برخوردار است که باعث راحت شدن کار اپراتور دستگاه و فرد متقاضی لیزر موهای زائد می شود.

 الکس نابلکس از نظر سرعت و کیفیت پاکسازی موهای زائد در شرایط مطلوبی قرار دارد و در بین دستگاه های همتراز در رده بالاتری قرار می گیرد.

الکس نابلکس

 طول موج دستگاه لیزر الکس نابلکس چگونه است؟

طول موج دستگاه لیزر الکس نابلکس همانطور که گفته شد برابر با 755 نانومتر است که از جذب بالایی توسط ملانین برخوردار است اما جذب آن توسط اکسیهموگلوبین پوست های روشن نسبتا کم است.

 این دستگاه از تکنولوژی پیشرفته لیزر موهای زائد الکساندرایت بهره می برد که باعث می شود نسبت به دستگاه های قدیمی از جذب بالا تری برخوردار باشد. لیزر الکس نابلکس آسیب گرمایی کمتری به بافت های عادی پوست می زند و خطر آن از دستگاه هایی با طول موج 532nm کمتر است.

از ویژگی های قابل تامل دستگاه لیزر الکس نابلکس آن است که انرژی آن برای از بین بردن موهای زائد کاملا جذب ملانین های موجود در ریشه مو شده و به پوست و بافت های اطراف آن آسیبی وارد نمی شود.

 به همین دلیل موهای زائد بدون هیچ عارضه جانبی از بین می روند. لیزر الکس نابلکس از شرایط مطلوبی برای برداشتن موهای زائد برخوردار است به شکلی که پس از پایان جلسات لیزر می توان کاهش 85 درصدی در رویش موهای لیزر شده را مشاهده نمود.

همچنین بخوانید : بررسی کامل دستگاه لیزر مونولیت 

سیستم کولینگ یا گاز RCS که در دستگاه لیزر الکس نابلکس استفاده می شود چه مزایایی دارد؟

سیستم کولینگ یا گاز RCS در دستگاه لیزر الکس نابلکس شرایطی فراهم می کند که بتوان قبل و بعد از انجام لیزر عملکرد آن را فعال نمود. سیستم کولینگ باعث خنک شدن سریع و موثر اپیدرم می شود.

 سیستم کولینگ باعث می گردد فشار و دمای محفظه با سنسور تعبیه شده در آن به شکل خودکار تعدیل و کنترل شود. این سیستم خنک کننده باعث فراهم آمدن شرایط امن برای درمان می شود که متقابلاً نتایج درمانی موثر تر و عوارض جانبی آن کمتر می شود.

دستگاه لیزر الکس نابلکس

برای لیزر الکس نابلکس چند جلسه درمانی نیاز است و آیا انجام این نوع لیز در پوست ایجاد درد و سوزش می کند؟

دستگاه لیزر الکس نابلکس از راحت ترین و کم درد ترین دستگاه های لیزر موجود در جهان است. همانطور که گفته شده این دستگاه یک سیستم خنک کننده قوی به اسم کولینگ دارد که میزان درد را به حداقل ممکن رساند آن را تقلیل می دهد.

 معمولا دوره درمانی و استفاده از دستگاه لیزر الکس نابلکس از شخصی به شخص دیگر متفاوت است و دلیل آن هم می تواند شرایط پوست، نوع مو و تراکم آن و خیلی موارد دیگر باشد که پزشک با توجه به شرایط بیمار دوره زمانی پاکسازی موهای زائد و فواصل بین آن را مشخص می کند تا به نتیجه مطلوب برسند.

بعداز استفاده از دستگاه لیزر الکس نابلکس برای برداشتن موهای زائد چه مراقبت های باید انجام شود؟

بعد از انجام لیزر الکس نابلکس ممکن است پوست محل انجام لیزر کمی قرمز شود که با استفاده از کرم هایی که پزشک تجویز می کند بعد از چند ساعت برطرف می شود. شستشوی محل انجام لیزر با شوینده های ملایم در صورت تجویز پزشک اگر با احتیاط انجام شود مشکلی ندارد و بلا مانع است.

اگر قسمت هایی از پوست که در فضای بیرون لباس قرار می گیرد لیزر شود باید برای پوشاندن سطح آن از کرم ضد آفتاب استفاده شود و حتی المقدور از قرار گرفتن در معرض تابش نور خورشید بدون محافظ خود داری شود تا پوست ترمیم شده به حالت اول خود برگردد.

روال کار دستگاه لیزر الکس نابلکس برای پاکسازی موهای زائد چگونه است؟

دستگاه لیزر الکس نابلکس از قابلیت تنظیم برای پوست های تیره تا روشن برخوردار است و می توان با توجه به نوع مو پالس آن را تنظیم نمود. در حال حاضر الکس نابلکس از موثرترین و کم خطر ترین لیزر های جهان است که برای از بین بردن موهای زائد بسیار موثر عمل می کند.

روال کار این دستگاه به این شکل است که در یک زمان بسیار کوتاه در حد یک هزارم ثانیه نور لیزر با شدت بسیار بالا به پوست تابانده می شود و به شکل همزمان در بافت پوست رخنه کرده و در یک سطح مشخص اقدام به نابودی فولیکول های موهای زائد می کند.

 در این روش در همان زمان پس از انجام لیزر معمولا اغلب موهای تخریب شده از سطح پوست پاک می شوند و باقی مانده موهای زائد هم در عرض یک یا دو هفته خود بخود ریزش پیدا کرده از بین می روند.

دستگاه لیزر الکس نابلکس علاوه پاکسازی موهای زائد چه قابلیت های دیگری دارد؟

دستگاه لیزر الکس نابلکس علاوه بر پاکسازی موهای زائد بدن همچنین می تواند برای درمان کک و مک، درمان لک های پیری، درمان عارضه رگ های عنکبوتی، درمان ماه گرفتگی، پاک کردن تاتو و … مورد استفاده قرار گیرد و نتایج خوبی را رقم بزند.

هزینه انجام لیزر با دستگاه لیزر الکس نابلکس

عوامل زیادی می تواند در هزینه لیزر با دستگاه لیزر الکس نابلکس موثر باشند که از آن جمله می تواند به سابقه و کیفیت کار مراکز مختلف پاکسازی موهای زائد، تخصص و کار آزمودگی افراد شاغل در این مرکز و نتایج بدست آمده بعد از انجام لیزر با الکس نابلکس اشاره کرد.

مرکز زیبایی لادن یکی از مراکز زیبایی است که با داشتن سابقه طولانی و استفاده از دستگاه های پیشرفته و به روز با پرسنلی کار آزموده و توانا در بخش زیبایی مشغول به فعالیت است و سعی دارد با ارائه خدمات با کیفیت و مناسب رضایت متقاضیان مختلف را جلب نماید.

سخن پایانی

دستگاه لیزر الکس نابلکس یکی از دستگاه های پیشرفته و با کیفیت برای برداشتن و پاکسازی موهای زائد بدن می باشد. این دستگاه از سرعت عمل مناسبی در برداشتن موهای زائد بدن برخوردار است و در عین حال هیچ گونه درد و سوزشی هم ایجاد نمی کند.

 از قابلیت های مناسب این دستگاه مجهز بودن آن به سیستم کولینگ است که می تواند قبل و بعد از انجام لیزر فعال شود و با ایجاد خنکی بر روی پوست نسبت به بر طرف کردن سوزش پوست افراد حساس وارد عمل شود.

 این دستگاه از قابلیت تنظیم برای پوست ها و موهای مختلف برخوردار است و می توان با تنظیم مناسب آن بهترین نتیجه را در پاکسازی موهای زائد قسمت های مختلف بدن به دست آورد. این دستگاه در هر ثانیه 5 شات می زند که باعث شده به عنوان پر سرعت ترین دستگاه لیزر جهان مطرح شود.

 

درخواست مشاوره
دیدگاه کاربران
خدمات لیزر خانه لاغری تماس با ما
تماس و مشاوره رایگان
09331721326