مدیو استار

مدیو استار
مدیو استار
shape
بررسی دستگاه لیزر مدیو استار به همراه مزایا و معایب آن مرکز زیبایی لادن

دستگاه لیزر مدیو استار ساخت کشور آلمان می باشد، این دستگاه یکی از پیشرفته ترین و مجهزترین دستگاه های لیزر موهای زائد محسوب می شود. از قابلیت های خوب دستگاه لیزر مدیو استار قابل تنظیم بودن طول موج با انرژی های مختلف برای از بین بردن انواع موهای زائد با توجه به انواع رنگ پوست و فولیکول مو است که در فضای ایمن و به دور از مشکلات پوستی انجام می شود.

 مدیو استار مجهز به سه هد و سری است که می توان آن را با توجه به موی زائد مناطق مختلف بدن تنظیم نمود. سطح کیفی مدیو استار به شکلی است که نوع تابش اشعه لیزر را با توجه به عمق ریشه های مو تنظیم می کند.

 ساختار دستگاه لیزر مدیو استار چگونه است و دارای چه ویژگی هایی می باشد؟

دستگاه لیزر مدیو استار از کیفیت نسبتا بالایی در پاکسازی موهای زائد برخوردار است. مدیو استار قادر به تولید لیزر در طول موج های 755- 810 و 940 نانو متر است که شرایط خوبی برای از بین بردن ریشه انواع موهای زائد دارد. شرایط تابش این نوع لیزر در محدوده اشعه مادون قرمز است.

 از مهمترین موادی که در ساخت این سازه استفاده شده است می توان به مواد نیمه هادی مثل گالیم، آرسنیک، آلومینیوم و ایندیم اشاره کرد که به شکل کریستال با اندازه بسیار کوچک در قالب دستگاه لیزر مدیو استار به کار گرفته شده اند. مدیو استار با استفاده از طول موج های مناسب از این قابلیت برخوردار است که جذب بالایی در ملانین ریشه موهای زائد داشته باشد و سرعت پاکسازی موهای زائد را افزایش دهد.

 همچنین می توان از طول موج های این دستگاه برای درمان آکنه و جوان سازی پوست استفاده نمود که در نوع خود می تواند بی نظیر باشد. طول موج 940 نانومتر که به وسیله مدیو استار ایجاد می شود باعث می گردد تا عروق تغذیه کننده فولیکول مو مسدود شود و خون رسانی و تغذیه ریشه مو مختل گردد و موهای زائد به سرعت پاکسازی شوند.

 سرعت لیزر مدیو استار در حدود 12 هرتز است که باعث افزایش سرعت عمل این دستگاه در از بین بردن موهای زائد می شود.

دستگاه لیزر مدیو استار

پس از انجام لیزر چه مراقب هایی باید انجام شود؟ 

پس از انجام لیزر موهای زائد بدن باید حتی المقدور از قرار گرفتن قسمت های لیزر شده پوست در مقابل اشعه خورشید خود داری شود و اگر احتمال داده می شود نور خورشید ممکن است آن را تحت تاثیر قرار دهد بهتر است با کرم ضد آفتاب پوشانده شوند. 

معمولا بعد از انجام عمل لیزر با نظر پزشک می توان محل لیزر را با آب ولرم و مواد شوینده مناسب و استاندارد به آرامی ماساژ و شستشو داد تا ترمیم پوست بهتر انجام شود.

همانطور که گفته شد بهتر است در صورت قرمز شدن پوست، برای برطرف شدن قرمزی آن، محل انجام لیزر با پماد و کرم هایی که دکتر تجویز می کند به شکل مناسب پوشانده و مرطوب شود.

دستگاه لیزر مدیو استار مرکز زیبایی لادن

هزینه انجام لیزر مدیو استار چقدر است؟

به دلیل آنکه با توجه به نوع و رنگ پوست، تراکم مو، نوع ریشه، کلفتی و نازکی آن شرایط افراد مختلف با یکدیگر فرق می کند. تعیین و برآورد یک نرخ و قیمت مشخص برای لیزر مو با دستگاه لیزر مدیو استار کار سخت و تقریبا ناممکنی می باشد.

 همچنین باید به این نکته توجه داشت که شرایط مراکز مختلف زیبایی که در امر پاکسازی موهای زائد فعالیت می کنند با توجه به نوع دستگاه های استفاده شده و تخصص و کارایی پرسنل آن ها می تواند متفاوت باشد.

معمولا مراکزی که دارای سابقه طولانی و روشن کاری باشند کیفیت کار مناسب تری دارند که این امر به دلیل دستگاه های پیشرفته و پرسنل کار آمد ممکن است خود بخود باعث افزایش هزینه تمام شده آن ها شود که در قیمت گذاری لیزر موهای زائد می تواند موثر باشد.

 مرکز زیبایی لادن با داشتن سابقه طولانی در زمینه لیزر موهای زائد و در اختیار داشتن دستگاه های پیشرفته و پرسنلی کارآزموده آماده ارائه خدمات زیبایی بخصوص پاکسازی موهای زائد می باشد. مرکز زیبایی لادن تلاش دارد تا با افزایش کیفیت مجموعه خود رضایت مراجعان را در حد مطلوبی جلب نماید.

برای آگاهی از شرایط و قیمت خدمات این مجموعه می توان از طریق پل های ارتباطی با کارشناسان آن ارتباط برقرار کرده و از کم و کیف کار آگاهی لازم را به دست آورد.

لیزر پوست های برنزه و کسانی که برای برنزه کردن پوست سولار رفته اند با دستگاه لیزر مدیو استار چگونه است؟

اکثر دستگاه های لیزر موهای زائد برای پوست های برنزه شده یا کسانی که برای برنزه کردن پوست سولار رفته اند مناسب نیستند و نمی توانند این کار را به خوبی انجام دهند.

 اما دستگاه لیزر مدیو استار به دلیل برخورداری از تکنولوژی پیشرفته مولتی پالس از قابلیت لیزر موهای زائد در افرادی که پوست های تیره و برنزه دارند برخوردار می باشد و هیچ عارضه ای برای چنین افرادی ایجاد نمی کند.

 معمولا پس از مراجعه افراد دارای پوست برنزه به مراکز مجهز به دستگاه لیزر مدیو استار برای لیزر موهای زائد، اطلاعات پوست و شرایط مو به پروفشنال مولتی پالس مدیو استار منتقل می شود.

  پس از تعیین وضعیت، میزان موج و انرژی لازم برای مسدود کردن راه تغذیه فولیکول مو انتخاب می شود و این دستگاه بدون هیچ عارضه ای اقدام به از بین بردن و پاکسازی موهای زائد می کند. برای افرادی که پوست تیره یا برنزه دارند انرژی دستگاه معمولا در حدود 10 ژول در نظر گرفته می شود.

 سپس عدد 10 در مد مولتی پالس دستگاه لیزر مدیو استار وارد می شود و دستگاه این انرژی 10 ژولی را به 5 شات 2 ژولی تقسیم می نماید. در این حالت با تعداد شات های بیشتر و ارسال انرژی کمتر خطر سوختگی پوست در افراد برنزه به حداقل ممکن و گاهی اوقات به صفر می رسد.

در شرایطی که انرژی دستگاه به دلیل تعداد شات بیشتر کاهش پیدا می کند ممکن است افرادی که پوست برنزه و یا تیره دارند برای برطرف کردن موهای زائد به تعداد جلسات بیشتر لیزر نیاز داشته باشند.

معمولا تعداد جلسات برای اینگونه افراد در حدود 4 تا 5 جلسه است که گاهی ممکن است به دلیل مشکلات هورمونی، تعداد جلسات برای پاکسازی کامل موهای زائد بیشتر هم شود.

سخن پایانی

دستگاه لیزر مدیو استار یکی از دستگاه های پیشرفته ساخت کشور آلمان است که از آن برای رفع و پاکسازی موهای زائد استفاده می شود.دستگاه لیزر مدیو استار علاوه بر پاکسازی موهای زائد از این قابلیت برخوردار است که برای درمان و برطرف کردن آکنه و جوان سازی پوست هم کاربرد داشته باشد.

 این دستگاه از کیفیت تکنولوژی و فن آوری بالایی برخوردار است، به شکلی که بعد از وارد کردن اطلاعات اختصاصی بیمار، نسبت به ارسال امواج و انرژی لازم برای پاکسازی موهای زائد تصمیم گیری کرده و در یک زمان کوتاه فولیکول و راه های تغذیه مو را مسدود نموده و پیاز مو را نابود می کند.

منبع : medistar laser

 

درخواست مشاوره
دیدگاه کاربران
خدمات لیزر خانه لاغری تماس با ما
تماس و مشاوره رایگان
09331721326