آر اف فرکشنال

آر اف فرکشنال
آر اف فرکشنال
shape
آر اف فرکشنال چیست؟کاربرد آر اف فرکشنال برای لاغری -خدمات زیبایی لادن مرکز زیبایی لادن

آر اف فرکشنال چیست؟

یکی از عالی ترین دستگاه ها جهت زیبا سازی پوست شما، دستگاه آر اف فرکشنال می باشد. این دستگاه با بهره گیری از لیزر RF یا همان رادیو فرکانسی، باعث اثر گذاری روی بافت های پوستی می شود و از این طریق می تواند باعث بازسازی و همچنین جوان سازی سلول های پوستی شود. 

بهره گیری مناسب از این دستگاه می تواند روی افزایش زیبایی پوست شما اثر مطلوب بگذارد و چین و چروک های صورت شما را کاهش دهد. همچنین باعث از بین رفتن آثار زخم ها و اسکار های روی پوست، بهبود یافتن بافت های پوستی، روشن شدن پوست، لیفت صورت و گردن، رفع شدن منافذ بافت پوست و… خواهد شد.

در واقع آر اف پوست یکی از بهترین روش ها برای جوان سازی پوست می باشد، در عین حال که روشی کم تهاجمی نیز می باشد. در واقع می توان گفت که اصلی ترین عملکرد این دستگاه، اثر گذاری روی لایه های سطحی و عمقی پوست می باشد. در این مقاله قصد داریم در خصوص آر اف فرکشنال صحبت کنیم، پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید تا با این روش جوان سازی پوست بیشتر آشنا شوید.

آر-اف-فرکشنال-چیست

 

مراحل آر اف فرکشنال بررسی آنالیز
تعیین درجه سلولیت
میزان افتادگی پوست
تعیین تعداد و فاصله جلسات
مکانیسم عمل با امواج رادیوفرکانس باعث افزایش گردش خون، خروج چربی از سلول و لیفت و سفت شدن پوست در طی فرآیند لاغری بعلت ساخت کلاژن و الاستین میشود
کاربرد آر اف فرکشنال لیفت
لاغری
جوانسازی
در تمام نواحی بدن
لیست افراد ممنوعه پیس میکر قلب
وجود پروتز فلزی در بدن
دوران بارداری

کاربرد آر اف فرکشنال

آر اف فرکشنال دارای کاربرد های متنوعی برای پوست می باشد که در ادامه قصد داریم به برخی از مهم ترین این کاربرد ها اشاره کنیم.

سفت کردن پوست: از مهم ترین کاربرد استفاده از آر اف فرکشنال، سفت کردن پوست، درمان شلی و افتادگی پوست می باشد. این دستگاه می تواند باعث لیفتینگ طبیعی پوست شود. در حقیقت با بهره گیری از این دستگاه بدون نیاز به عمل جراحی، می توان به درمان افتادگی پوست، افتادگی پلک و همچنین افتادگی ابرو اقدام کرد.

درمان چین و چروک و خطوط روی پوست: این دستگاه همچنین برای درمان های چروک های پوستی و از بین بردن چروک های دور چشم و خطوط آهن و یا خط لبخند گزینه ی بسیار مناسبی به حساب می آید. اگر تصمیم دارید تا از شر خطوط اضافه ی صورتتان خلاص شوید، می توانید از دستگاه آر اف فرکشنال کمک بگیرید و شاهد تاثیر بی نظیر آن روی جوانی پوست صورتتان باشید.

مزایا و معایب آر اف فرکشنال

از جمله مزایای استفاده از آر اف فرکشنال می توان به موارد زیر اشاره کرد.

آر اف فرکشنال را می توان روی تمامی ناحیه های صورت و همچنین کرده انجام داد و شاهد تاثیر آن بود.

میزان حرارت و عمق نفوذ سوزن های دستگاه را می توان کنترل کرد. اگر میزان قدرت کم باشد، پوست به خوبی لیفت نمی شود و درمان به درستی صورت نمی گیرد. از طرف دیگر اگر میزان قدرت از حد استاندارد بیشتر باشد، پوست دچار سوختگی خواهد شد. البته در نواحی که پوست دارای مشکلات بیشتری از جمله دارا بودن چین و چروک عمیق تر می باشد نیاز به قدرت بالا تری می باشد تا درمان به درستی صورت گیرد.

گزینه ی خوبی برای بهبود رگ هایی که زیر پوست نمایان هستند می باشد.

از جمله معایب استفاده از آر اف فرکشنال می توان به موارد زیر اشاره نمود.

برای زنان باردار منع مصرف دارد.

برای افرادی که از بیماری فشار خون بالا و یا دیابت رنج می برد نیز منع مصرف دارد و نیاز به مشاوره از پزشک متخصص می باشد.

عوارض احتمالی آر اف فرکشنال

 یه طور معمول این روش درمانی پوست، عوارض جانبی خیلی خاص و زیادی ندارد. به طور معمول ممکن است پوست تا مدت ۲۴ ساعت بعد از انجام آر اف فرکشنال قرمز شود و ممکن است شما کمی آروم و ناراحتی را روی سطح پوست خود احساس کنید که باید بدانید طبیعی است.

در برخی افراد که پوست های حساس تری دارند، ممکن است این قرمزی و پوست پوست دست تا حدود ۵ روز هم ادامه بیاید و به مرور زمان کم و کم تر شود.

شما می توانید در خصوص عوارض احتمالی آر اف فرکشنال با پزشک خود مشورت به عمل آورید تا از قبل با همه ی موارد احتمالی آشنایی داشته باشید.

موارد استفاده از آر اف فرکشنال

همان طور که می دانید، با گذشت عمر و بالا رفتن سر، اندام ها و بافت ها و سلول ها شروع به پیر شدن می کنند و از آن جایی که پوست یکی از بافت های آشکار بدن می باشد، آثار پیری و افزایش سن بیشتر واضح است و فرد می تواند روزانه متوجه این آثار شود. آر اف فرکشنال یکی از پیشرفته ترین روش های درمانی برای بهبود یافت پوست می باشد.

قسمت هایی از پوست که استحکام پوست را سبب می شوند شامل رشته هایی به نام کلاژن و الاستین می باشد. عملکرد آره اف فرکشنال به این صورت می باشد که با تولید این رشته های پروتئینی جدید، باعث افزایش سلامت و تازگی پوست می شوند و به نحوی باعث تحریک پوست برای ساخت این پروتئین ها می شود.

آر اف فرکشنال سوزنی

آر اف فرکشنال سوزنی اسکارلت (Microneedle Fractional RF) یک روش جوانسازی مدرن در دنیا می باشد. این روش همان طور که از اسمش مشخص است از امواج رادیویی بهره می برد. آر اف فرکشنال با حروف اختصاری MRF نیز نام برده می شود. روش عمل در آر اف فرکشنال سوزنی این گونه است که سوزن های بسیار ظریفی در پوست وارد می شودو در بین سوزن های وارد شده به پوست امواج رادیویی رد و بدل می شود. تبادل امواج باعث ایجاد گرما در قسمت درم پوست می شود. در نتیجه این عمل پوست کلاژن سازی را آغازمی کند.

در این تکنیک دو لایه اپیدرم و لایه میانی پوست درگیر خواهد. پس عوارض احتمالی این روش به کمترین حد ممکن خود می رسد. متد آر اف فرکشنال یک متد غیر تهاجمی است که باعث افزایش ترشح کلاژن و الاستین در پوست می شود. و در نتیجه پوست شاداب تر و شفاف تر می شود. آر اف فرکشنال سوزنی به عنوان اولین تولید کننده سیستمهای MFR در دنیا شناخته می شود. این دستگاه در حال حاضر بهترین ترین دستگاه دنیاست.

روی هم رفته همانطور که قبل از این بیان شد، از لیزر آر اف فرکشنال برای جوانسازی پوست استفاده می شود. بسیاری دیگر از مشکلات پوستی هم با این روش قابل درمان است. لیفت صورت ، درمان چین و چروک ، لیفت پوست گردن ، بر طرف غبغب ، درمان ناهمواری های پوستی ، بهبود رنگ پوست ، رفع جای جوش و … از مواردی است که آراف فرکشنال آن ها را بهبود می بخشد.

کاربرد لیزر آر اف فرکشنال

آر اف می‌تواند برای درمان تعداد زیادی از عارضه های پوستی مفید واقع شود شود. برخی درمان‌ها عبارت‌اند از:

 • درمان تیرکی پوست
 • چین‌ و چروک و خطوط صورت
 • جوان‌سازی
 • اسکار آکنه
 • رفع منافذ باز پوست
 • بازسازی پوست
 • درمان چروک دور چشم
 • کاهش اسکار
 • رفع ترک‌های پوستی
 • رفع کراتوز پیلاریس یا پوست مرغی
 • جوانسازی پوست صورت و بدن
 • ليفت پوست
 • كاهش چربى پوست
 • پیلینگ بدون ایجاد آسیب پوستی
 • کاهش ترشح سبوم و درمان سبوره
 • رفع ضایعات عروقی پوست و رزاسه
 • از بین بردن خط خنده
 • از بین بردن خط اخم
 • درمان لک های پوستی
 • درمان پیگمانتاسیون
 • بهبود شل شدن پوست

هزینه ی آر اف فرکشنال چقدر است؟

اگر شما قصد انجام آر اف فرکشنال دارید، باید بدانید که قیمت آر اف فرکشنال متشکل از هزینه ی تهیه سری دستگاه آر اف و هزینه جلسات درمانی می باشد. از آن جا که روی پوست هر شخص، از سری دستگاه مجزا و به صورت اختصاصی استفاده می شود، لازم است شما در ابتدا سری دستگاه را تهیه کنید. بنابراین برای تهیه ی سری این دستگاه لازم است که یک بار هزینه کنید.

در ادامه در هر جلسه درمانی، باید هزینه ی آن جلسه را بپردازید که با توجه به مشکل مد نظر شما و مرکزی که این روش را انجام می دهید، این مقدار متفاوت می باشد. علاوه بر آن، تعداد جلسات درمانی پوستتان، با توجه به مشکل شما و همچنین نظر پزشک متخصص زیبای شما بستگی دارد.

اگر قصد انجام آر اف فرکشنال را دارید، حتما توجه کنید که برای این اقدام، به مراکز معتبر مراجعه کنید تا نتیجه ی دلخواه خود را بگیرید و به پوستتان صدمه وارد نکنید.

 

هزینه آر اف فرکشنال

عوامل موثر در هزینه آر اف فرکشنال

از عوامل موثر بر هزینه ی آر اف فرکشنال می شود به موارد زیر اشاره کرد :

 • ناحیه مورد نظر آر اف فرکشنال و وسعت آن
 • محلی که کلینیک در آن جا واقع شده
 • تجربه و تبحر پزشک متخصص
 • مدت زمان ریکاوری بعد از درمان
 • تعداد جلسات آر اف فرکشنال
 • روش انجام آر اف فراکشنال
 • نوع پوست
 • دستگاه مورد استفاده

معمولا جلسه اول عمل زیبایی آر اف فرکشنال چیزی بین یک میلیون پانصد هزار تومان تا دو میلیون تومان می باشد. اما این فقط برای جلسه اول است و برای جلسات بعدی هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

برای دریافت قیمت دقیق آر اف فرکشنال ابتدا نیاز است که یک سری موارد بررسی و مشخص شود که بهتر است شما برای دریافت مشاوره رایگان و همچنین استعلام قیمت دقیق آر اف فرکشنال با کارشناسان مرکز زیبایی لادن با شماره تماس : 91005257-021 در ارتباط باشید.

چند جلسه آر اف فرکشنال نیاز هست

تعداد جلسات مورد نیاز برای ترمیم پوست با روش آر اف فرکشنال بسته به نوع پوست ، میزان آسیب‌های پوستی و واکنش بدن به این روش می باشد. زیباجویانی که دارای جای زخم عمیقی هستند، طبیعتا باید تعداد جلسات بیشتری نسبت به بقیه افراد را سپری کنند. تعداد جلسات درمانی آر اف توسط پزشک متخصص پوست و زیبایی مشخص خواهد شد اما چیزی که مشخص است با یک جلسه کاری پیش نمی رود.

چه مدت زمانی برای تاثیرگذای آر اف فرکشنال نیاز است

غالبا تاثیرات اولیه را بعد از دو ماه از اولین جلسه درمانی شاهد خواهیم بود و تا حدود ۶ ماه بعد ریتم این مشاهدات ادامه پیدا خواهد کرد. اثر این درمان معمولا تا دو سال ماندگاری دارد البته این دوام با مراقبت‌های فرد از پوست خود تاثیر مستقیم دارد.

آی آر اف فرکشنال باعث لاغری هم می‌شود

لاغری موضعی با استفاده از دستگاه آر اف فرکشنال یکی از راه‌های درمانی برای بر طرف کردن چربی اضافی در نواحی مختلف بدن است که تجمع چربی یا سلولیت در آن قسمت‌ها مشهود می باشد. برای لاغری و ایجاد تناسب در ناحیه فک و زیر چانه یا غبغب از آر اف فرکشنال نیز بهره می برند. امواجی که به قسمت های مختلف بدن می‌رسد با نفوذ در پوست و اثرگذاری بر ناحیه درم و زیر پوست سبب می‌شود ساختار پوست بهبود یافته و سفت شود.

برای جوانسازی استفاده آر اف فرکشنال بهتر است یا دستگاه هایفو یا ترماژ

هایفوتراپی و ترماژ برای لیفت صورت، رفع چین و چروک‌های پوستی و درمان افتادگی‌های پوست تاثیر زیادی دارد اما هزینه آن‌ها نسبت به آر اف فرکشنال بیشتر است. هزینه آر اف فرکشنال از هایفوتراپی و ترماژ خیلی کمتر بوده و برای سفت کردن پوست، کم شدن چین و چروک، از بین بردن جای زخم و اسکار، ترک‌های پوستی، کم شدن منافذ باز پوست و یکدست شدن رنگ پوست می تواند گزینه ی بهتری باشد.

شما مختارید و می توانید هر کدام از این تکنیک ها برای زیبایی پوست استفاده کنید اما پیشنهاد ما آر اف فرکشنال است که هم عوارض کمتری دارد و هم قیمت مناسب تر.

آر اف فرکشنال

اقدامات و نکات قبل از عمل

رعایت چند نکته در قبل از انجام این اقدام ضروری می باشد. ابتدا لازم است که بدانید قبل از عمل پوست شما باید پاک سازی شود تا تمیز باشد و رطوبت از آن گرفته شود.

همچنین هیچ گونه آرایش و کرمی نباید روی پوست شما باقی بماند تا در روند درمان آر اف فرکشنال اختلال و مشکل ایجاد نکند.

در حین مدت زمان عمل، باید سطح پوست خنک نگه داشته شود که این کار از طریق کولر ها و دستگاه های خنک کننده مخصوص صورت می گیرد. این عمل توسط پرسنل کلینیک زیبایی صورت می گیرد تا پوست شما در حین عمل داغ نشود و آسیبی به آن وارد نشود.

مراقبت های پس از عمل

همانطور که قبل از عمل باید به نکاتی رعایت کرد، رعایت چند مورد ضروری نیز پس از عمل ضروری می باشد تا پوست شما سالم بماند و نتیجه مطلوب از این کار کسب کنید.

در ابتدا بدانید که بعد از عمل ممکن است پوست شما دارای التهاب یاشد، اما نباید از التهاب پوست خود بترسید، زیرا این قرمز شدن و ورم پوست کاملا طبیعی می باشد و به مرور زمان به طرف خواهد شد.

در روز عمل صورت خود را شست و شو ندهید، همچنین تا سه روز بعد از عمل نیز از شست و شوی صورتتان با آب داغ و شوینده های قوی جلو گیری کنید تا به پوستتان آسیبی وارد نشود.

یادتان باشد که حتماً از کرم های ضد آفتاب استفاده کنید، زیرا پوست شما ملتهب می باشد و ممکن است اشعه فرابنفش خورشید باعث تخریب پوست شما شود.

همچنین بخوانید : مراقبت های بعد از آر اف فرکشنال چیست؟

آر اف فرکشنال

تفاوت آر اف فرکشنال با CO2 فرکشنال

جالب است که بدانید هر دو روش آر اف فرکشنال و CO2 فرکشنال برای جوان سازی و زیبا سازی پوست مورد استفاده قرار می گیرد، اما تاثیر و مکانیسم هر یک از این روش ها دارای تفاوت هایی با روش دیگر می باشد. اگر شما در انتخاب این دو روش دچار سر در گمی شده اید، باید اشاره کنیم که اگر پوست شما سبزه می باشد، روش آر اف برای شما بهتر است و نتیجه ی مطلوب تری خواهید گرفت. همچنین جالب است بدانید که افرادی که قصد درمان شل شدگی و افتادگی پوستشان را دارند، بهتر است از آر اف استفاده کنند زیرا این روش در بهبود شل شدگی تاثیر بهتری دارد. از طرف دیگر، CO2 فرکشنال یک گزینه ی بسیار مناسب برای درمان کردن جای زخم ها و اسکار های ناشی از جراحی، جوش و حتی جای بخیه می باشد.

آر اف فرکشنال روی است که قادر است تا عمق بیشتری از پوست نفوذ کند. اما CO2 فرکشنال از طرف دیگر، دارای تأثیر بیشتری روی لایه های سطحی پوست می باشد.

آر اف فرکشنال برای درمان های مشکلات پوستی در فصل تابستان گزینه ی بهتری می باشد، همچنین دارای دوران نقاهت کوتاه تری نسبت به روش دیگر دارد و برای کسانی که نیاز دارند تا سریع به محل کارشان برگردند، روش بسیار خوبی به حساب می آید.

اگر شما می خواهید بهترین نتیجه را بگیرید، می توانید آر اف فرکشنال را به همراه CO2 فرکشنال انجام دهید.

 

تفاوت آر اف فرکشنال و میکرونیدلینگ

برای درک کردن تفاوت های آر اف فرکشنال و میکرونیدلینگ باید توجه کنید که میکرونیدلینگ برای آسیب های عمیق پوستی مناسب است اما آر اف فرکشنال برای درمان کردن خطوط ظریف و چروک های سطحی پوست، چین های اطراف چشم، جای زخم و آشکار و جوش و همچنین درمان تعریق های بیش از حد و بر طرف کردن چربی های صورت مخصوصاً غبغب مورد بهره قرار خواهد گرفت.

میکرونیدلینگ دارای اثر دایمی و طولانی تری نسبت به روش آر اف فرکشنال می باشد، زیرا با جایگزین شدن بافت های طبیعی کلاژه به جای بافت های ساخته شده از فیبروپلازی باعث از بین رفتن اثر آن به طور کامل می شود.

همچنین بخوانید : آر اف فرکشنال سوزنی چیست؟

نحوه کار آر اف فرکشنال

پوست از سه لایه اپی درم، درم و هیپودرم ساخته شده که اپی درم همان لایه ای از پوست است که روی سطح بدن دیده می شود، درم لایه میانی پوست می باشد که سلول های سازنده ی اپی درم و برخی گیرنده های حسی در این بخش وجود دارند. هیپودرم، قسمت زیرین پوست می باشد که از بافت همبندی و چربی ساخته شده و پوست را به عضلات زیرین وصل می کند. روند افزایش سن بر روی تمامی این قسمت ها اثر می گذارد و هدف از جوانسازی، احیای هر سه ناحیه ی اپی درم ، درم و هیپودرم می باشد.

 در تکنیک آر اف فرکشنال از امواج RF یا رادیوفرکانسی استفاده می شود که دو طول موج کوتاه و بلند دارد و انرژی این دستگاه با استفاده از سوزن به داخل پوست نفوذ می کند تا فرایند کلاژن سازی تشدید شود. اساس کار روش آر اف فرکشنال تاثیر بر لایه‌های سطحی و عمقی پوست می باشد.

آر اف فرکشنال روی جوش های فعال انجام می شود؟

یکی از کاربرد های مهم آر اف فرکشنال، بهره گیری از آن برای درمان جای زخم، جای اسکار و آکنه می باشد. این دستگاه می توان. باعث درمان اسکار های عمیق نیز شود و حتی ترک های پوستی را نیز بهبود ببخشد. جالب است بدانید که روی جوش های فعال نیز می توان از آر اف فرکشنال استفاده کرد.

رفع ترک های پوستی با استر یا آر اف فرکشنال

یکی از دلایل ایجاد ترک های پوستی، نبودن کلاژن کافی در پوست می باشد و با گذشت زمان نیز بر عمق و اندازه ی آن ها افزوده می شود. شاید برایتان جالب باشد که بدانید پزشکان متخصصان پوست و زیبایی معتقدند که یکی از موثر ترین و بهترین روش ها برای درمان این مشکل پوستی یعنی ترک های پوستی به کار گیری روش آر اف فرکشنال یا استر می باشد. بی شک شما پس از انجام این درمان شاهد تاثیر فوق العاده و بی نظیر آن خواهید بود. نحوه ی تاثیر آر اف فرکشنال روی ترک های پوستی به این صورت می باشد که این ا ناحیه مد نظر تا دمای استاندارد گرم می نماید و از این طریق باعث تحریک پوست برای تولید کلاژن به شکل طبیعی می شود. در ادامه با کمک از دستگاه های به خصوصی، این کلاژن های طبیعی تولید شده را به لایه های مختلف ناحیه ی دارای ترک هدایت می نماید تا از این طریق بتواند ترک های پوستی را ترمیم کند و باعث سفت تر شدن پوست ناحیه مد نظر شود.

رفع ترک های پوستی با ار اف فرکشنال

می توانیم با اطمینان کامل به شما بگوییم که یکی از بهترین روش های درمان و بهبود ترک های پوستی، استفاده از دستگاه آر اف فرکشنال می باشد، زیرا این روش از معایب بسیار کمی نسبت به سایر روش های مشابه برخوردار می باشد. علاوه بر این هزینه ی این روش در مقایسه با سایر روش های مشابه نیز مقرون به صرفه تر می باشد.

بنابراین اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی می باشید که از ترک های پوستی ایجاد شده در نواحی مختلف پوست بدن خود رنج می برید و هنگام پوشیدن لباس مد نظر خود به دلیل وجود این ترک ها به مشکل بر می خورید، می توانید همین حالا جهت رفع و درمان این مشکل یا استفاده از آر اف فرکشنال اقدام کنید و در زمانی بسیار کوتاه، به پوست خود شادابی و نشاط ببخشید و با ترک های آن خداحافظی نمایید.

آر اف فرکشنال غبغب

شاید شما هم دیده باشید که با گذشت زمان و تغییرات وزنی شدید، ممکن است یکپارچگی و سفتی پوست در تمامی نواحی بدن کم تر شود، این اتفاق را در ناحیه تحتانی صورت مرز اتصال بین صورت و گردن را که اصطلاحا به آن غبغب می گویند نیز می بینیم و ممکن است خود شما هم از افرادی باشید که از این مشکل برخوردار باشید. وجود غبغب می تواند روی چهره ی فرد تاثیر منفی بگذارد و اعتماد به نفس وی را کاهش دهد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید آر اف فرکشنال با ایجاد حرارت می تواند موجب نابودی سلول های چربی شود و در نهایت پوست این ناحیه را سفت کند و این مشکل را رفع نماید.

یکی از بهترین روش های غیر تهاجمی روش آر اف فرکشنال می باشد که در چند سال اخیر بسیار محبوبیت کسب کرده است و می تواند باعث حذف کردن چربی های اضافه شود. جلسات درمانی برای رفع مشکل غبغب با روش آر اف فرکشنال، سریع، بدون هیچ گونه درد، آرامش بخش، تاثیر گذار و مقرون به صرفه می باشد و گزینه ی بسیار خوبی برای رفع مشکل غبغب است.

مدت زمان این جلسات ممکن است بین ۲۰ الی ۳۰ دقیقه به طول بیانجامد و حدوداً نیاز به ۳ الی ۶ ۰لسه درمانی وجود دارد. پس از گذشت مدتی شما می بینید که مشکل غبغب شما حل می شود و زیبایی به چهره شما بر می گردد.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم تا شما را با یکی از بهترین گزینه های پیش رو برای درمان مشکلات متفاوت پوستی از قبیل چین و چروک، جای لک و جوش، غبغب و… آشنا کنیم و آن آر اف فرکشنال می باشد. درباره ی معایب و مزایای این روش سخن گفتیم و اقدامات لازم قبل و بعد عمل را نیز بیان کردیم. همچنین به مقایسه این روش با روش های مشابه نیز پرداختیم.

شما عزیزان در صورتی که در این راستا نیاز به مشاوره و راهنمایی های بیشتری دارید می توانید با کارشناسان و متخصصان با تجربه ما در این حوزه ارتباط برقرار کنید.

سوالات متداول

آیا روش آر اف فرکشنال درد دارد؟

درست است که گاهی آر اف فرکشنال ممکن است کمی ناراحت کننده باشد اما این روش درمانی به هیچ وجه دردناک نیست. در هنگام این عمل زیبایی شما احساس می کنید که سوزن های بسیار کوچکی روی سطح پوست نشان قرار دارد و پوست کمی گرم می شود. این حس گرما همانند حس گرما مانند آفتاب سوختگی می باشد و پس از درمان صورت کمی قرمز و ملتهب می شود.

 

از چه سنینی می توان از آر اف فرکشنال برای زیبایی پوست استفاده کرد؟

توصیه ی متخصصان پوست این است که برای انجام همه ی عمل های زیبایی بهتر است فرد حداقل ۱۸ سال داشته باشد. در نتیجه می توان گفت که افراد بالای ۱۸ سال که دارای مشکلات پوستی از قبیل جای جوش و یا لک پوستی می باشند می توانند از این روش درمانی بهره ببرند. روش آر اف فرکشنال برای افراد ۴۰ الی ۶۰ سال نیز که به افتادگی پوست و چین چروک دچار هستند نیز بسیار مناسب و نتایج به دست آمده از آن، بسیار رضایت بخش بوده است.

 

 

درخواست مشاوره
دیدگاه کاربران
خدمات لیزر خانه لاغری تماس با ما
تماس و مشاوره رایگان
09331721326