خدمات لاغری

لاغری
لاغری
shape
خدمات لاغری مرکز زیبایی لادن - انواع روش های نوین لاغری در تهران مرکز زیبایی لادن

لاغری چیست؟ به چه کسی لاغر گفته می شود؟

در جامعه ما به افرادی که از اطلاحا پوستِ استخوان هستند لاغر میگویند. یا برای مثال فردی که دچار سرگیجه و ضعف میشود و نسبت به بقیه وزن کمتری دارد لاغر به نامیده میشود. در حالی که لاغر بودن از نظر علمِ تغذیه دارای ویژگی ها و استاندارد های خاصی است. لاغری درجات گوناگونی دارد و بهترین راه برای تشخیص آن، تعیین توده بدنی یا همان BMI است که وقتی از 5.18 کمتر شود به آن فرد لاغر میگویند. اگر این شاخص بین5.18 تا 5.17 باشد به آن لاغری درجه 1 و هرچه فاصله این شاخص از 5.17 کمتر شود لاغری فرد شدیدتر است و با مشکلات جدیدتری روبه رو خواهد بود.

این نکته را در نظر داشته باشین که بهترین زمان برای اندازه گیری وزن وقتی است که شما ناشتا باشید و مثانه و روده ی شما خالی باشد. فرمول بدست آوردن شاخص توده : تقسیم وزن( بر حسب کیلوگرم ) بر مجذور قد ( بر حسب متر) است.

لاغری یک تعریفی است که خیلی ها فکر می کنند با نخوردن غذا میتوانند به آن برسند در صورتی که این طور نیست. فرد باید یک اصولی را فرابگیرد تا بتواند به طور کلی به آن هدفی که در لاغری سریع شکم دارد برسد. در خصوص لاغری سریع شکم باید بگوییم که استفاده از یک سری غذاها بسیار مهم می باشند و شما می توانید از طریق مصرف این غذاها و برخی ویتامین ها زیر نظر یک پزشک به لاغری سریع شکم و نتیجه ای که میخواهید برسید.

لاغری به این معناست که وزن فرد از یک رنج خاصی کمتر باشد. همچنین این وزن نسبت به قد محاسبه می شود. به این مولفه در سیستم های زیستی و تغذیه ای BMI می گویند. معمولا عوامی در لاغری فرد دخالت دارند که در این خصوص می توانیم به انواع سو تغذیه و یا موارد مربوط به آن اشاره هایی داشته باشیم. معمولا لاغری چیزی است که خیلی ها می خواهند با آن دست و پنجه نرم کنند و خیلی ها هم با آن کنار می آیند چون جز ژنتیک آن ها می باشد.

 آنالیز بدن

آنالیز بدن یعنی سنجش ترکیب بدن. ترکیب بدن یا Body Composition نشان دهنده اجزای تشکیل دهنده بدن است. مجموعه ترکیبات بدن به این موارد اطلاق میشود : مجموعه بافت چربی (Fat)، بافت غیرچربی (Lean) ،آب (Water) ، و مواد معدنی استخوانی (Bone mineral content).

همچنین آنالیز بدن در 5 سطح اتمی ، مولکولی ، سلولی ، بافت ها و کل بدن اندازه گیری میشود.

هدف از آنالیز بدن :

به کمک دستگاه های آنالیز بدن میتوان میزان دقیق آب داخل و خارج سلولی، چربی و عضله بدن را به تفکیک بالا تنه و پایین تنه و راست و چپ بدن پی برد و در نهایت برنامه تغذیه ای و ورزشی دقیق تری برای فرد تنظیم کرد. در صورتی که قصد دارید در مورد نحوه ” لاغری با آنالیز بدن “را مطالعه کنید اینجا کلیک کنید.

کویتیشن لاغری

کویتیشن لاغری

در کویتیشن برای لاغری از امواج فراصوت برای از بین بردن سلول هایی چربی انباشته شده استفاده میشود. این چربی ها بعد از درهم شکسته شدن توسط سیستم لنفاوی جذب بدن میشوند. کویتیشن نسبت به سایر روش های مشابه مانند لیپوساکشن بسیار ایمن تر و بهتر است زیرا هیچ گونه برشی جهت خروج چربی از بدن انجام نمیشود. عدم برش در این روش لاغری موضعی کمک میکند تا بهبودی و ریکاوری راحت تر و سریع تر باشد.

شاک ویو چیست؟

شاک ‏ویو

دستگاه لاغری شاک ویو امواج صوتی با انرژی بالا تولید میکند. این امواج با فشار های مثبت بالا تا 100 مگاپاسکال و منفی در حدود 5 تا 10 مگاپاسکال مشخص میشود.

این امواج بعد از تولید شدن از دستگاه و با ورود به داخل بدن از محیط مایع و بافت نرم بدن عبور میکنند و اثر آنها در مرز مشترک دو بافت امپدانس متفاوت مانند محل اتصال استخوان و بافت نرم ظاهر میشود.

شاک ویو در برخورد با مرز مشترک دو بافت با امپدانس های مختلف صوتی به دو شکل انعکاس و انکسار از مسیر خود منحرف میشوند این دو پدیده منجر به آزاد شدن انرژی جنبشی در محل اتصال بافت ها و باعث تغییر ان بافت ها میگردند. شاک ویو با امواج صوتی که ایجاد میکند قسمت هایی از پوست را که سلولیت دارد تحت تاثیر قرار میدهد و زمانی که به چربی های زیر پوستی برخورد میکنند باعث کوچکتر شدن و از بین رفتن چربی های زیر پوست میشوند بدون اینکه به دیگر ساختار های بدن نظیر مویرگ ها و ماهیچه ها و عضله آسیبی برسد.

لاغری با دستگاه ال پی جی

ال پی جی

ال پی جی لاغری یک روش غیر تهاجمی برای حذف چربی های اضافه بدن می باشد. ال پی چی دستگاهی ایمن و بدون درد است که از آن برای لاغری موضعی و کاهش وزن استفاده می شود. ال پی جی یکی از کم خطر ترین و در عین حال ارزان ترین روش هایی است که برای از بین بردن چربی های بدن و تراشیدن اندام مورد استفاده قرار می گیرد.

 

 ال پی جی نوعی ماساژ درمانی است که از آن برای حذف چربی های رسوب گرفته در اندام های مختلف به شکل موضعی استفاده می شود.

 

 در این روش با استفاده از دستگاه ال پی جی پوست ناحیه مورد نظر ماساژ داده می شود تا به آرامی چربی های انباشته شده در موضع مورد نظر تحلیل برود و سلول های چربی تجزیه شده از طریق گردش خون برای دفع شدن به سیستم گوارش منتقل شده و در نهایت از طریق ادرار دفع می شود.

کرایو لیپولیز

در روش کرایولیپولیز ، سلول های چربی به گونه ای تحت تاثیر قرار میگیرند که سرد میشوند و بدن قادر میشوند آنها را شکسته و دفع کند.در این روش، رسوبات چربی ناخواسته به شیوه ای کنترل شده و غیر تهاجمی شکسته میشوند تا بهبود کنترل شده فرم بدن امکان‌پذیر شود.قرار گرفتن در معرض دمای پایین باعث میشود که بافت چربی زیر پوست بدون اسیب رسیدن به بافت های اطراف آن نابود شود. کرایولیپولیز یک جایگزین خوب بدون هیچ گونه جراحی برای عمل لیپوساکشن است.

کرایو لیپولیز

آر اف وکیوم

استفاده از دستگاه RF برای لاغری موضعی، لیفت پوست، جوان سازی و رفع چین و چروک، رفع سلولیت و… مرسوم است. این درمان که یکی از روش های غیر تهاجمی به حساب می آید که تاثیرات مثبت و عوارض جانبی اندکی دارد. دستگاه آر اف به وسیله جریان الکتریسیته کار می‎کند؛ در اثر برخورد امواج الکتریکی تولید شده توسط این دستگاه با یون ها و سایر مولکول های باردار انرژی گرمایی زیادی تولید می شود.

 در طی این متد درمانی، ابتدا سطح پوست به لوبریکانت آغشته می شود و سپس توسط دستگاه آر اف امواج رادیویی با فرکانس بالا به پوست تابیده می شود. این امواج رادیویی گرما را از لایه اپی درم پوست به عمق پوست در لایه درم منتقل می کند.

آر اف فرکشنال

آر اف فرکشنال

یکی از دستگاه های عالی برای زیبایی پوست شما، دستگاه آر اف فرکشنال است. این دستگاه با استفاده از لیزر RF (رادیو فرکانسی) روی بافتهای پوستی تاثیر می گذارد و باعث بازسازی و جوانسازی سلولهای پوستی می شود. استفاده از این دستگاه باعث زیبایی پوست صورت، کاهش چین و چروک، از بین رفتن آثار زخم و اسکار روی پوست، بهبود بافتهای پوستی، روشن شدن پوست،لیفت صورت و گردن، رفع منافذ بافت پوست و… خواهد شد. آر اف پوست یک روش عالی و کم تهاجمی برای جوانسازی پوستاست. اصلی ترین عملکرد دستگاه آر اف فرکشنال، تاثیر روی لایه های سطحی و عمقی پوست است.

آر اف فرکشنال دارای کاربرد های متنوعی برای پوست می باشد که در ادامه قصد داریم به برخی از مهم ترین این کاربرد ها اشاره کنیم.

سفت کردن پوست: از مهم ترین کاربرد استفاده از آر اف فرکشنال، سفت کردن پوست، درمان شلی و افتادگی پوست می باشد. این دستگاه می تواند باعث لیفتینگ طبیعی پوست شود. در حقیقت با بهره‌گیری از این دستگاه بدون نیاز به عمل جراحی، می توان به درمان افتادگی پوست، افتادگی پلک و همچنین افتادگی ابرو اقدام کرد.

درمان چین و چروک و خطوط روی پوست: این دستگاه همچنین برای درمان های چروک های پوستی و از بین بردن چروک های دور چشم و خطوط آهن و یا خط لبخند گزینه ی بسیار مناسبی به حساب می آید. اگر تصمیم دارید تا از شر خطوط اضافه ی صورتتان خلاص شوید، می توانید از دستگاه آر اف فرکشنال کمک بگیرید و شاهد تاثیر بی نظیر آن روی جوانی پوست صورتتان باشید.

 

عوارض مهم لاغری سریع شکم

خیلی ها در دنیای امروزی فکر می کنند که با نخوردن غذا لاغر می شوند و وزنشان کاهش پیدا می کند. ولی این افراد باید بدانند که شاید تا مرحله ای این مورد صحت داشته باشد ولی وقتی که زمان زیادی بگذارد بدن به طور خود به خود چربی تولید می کند و این چربی به صورت کلسترول در بدن فرد ذخیره می شود. لاغری شکم اگر در سریعترین زمان ممکن انجام شود می تواند عوارض خاصی را ایجاد کند در این خصوص ما در زیر عوارض لاغری شکم را آورده ایم.

اولین مورد در خصوص لاغری سریع شکم این است که فردی که به سریع شکمش را لاغر کرده و یا در پروسه لاغری سریع شکم قرار دارد بیشتر تحت گرسنگی است. یعنی فرد احساس گرسنگی می کند و سعی میکند به سراغ غذاهایی برود که هم چرب هستند و هم می توانند باعث بالارفتن کلسترول بدن شوند. این روند اگر ادامه پیدا کند ما شاهد سکتع و یا حملات قلبی و مغزی به فرد خواهیم بود. یکی دیگر از موارد مربوط به عوارض لاغری شکم مشکلات گوارشی است که ممکن است سلامت فرد را تهدید کند.

این مورد باعث ایجاد یبوست در فرد می شود به طوری که حتی خواب فرد را نیز با اختلال مواجه خواهد کرد. در برخی موارد نیز اگر فرد این روند را ادامه دهد ناراحتی معده و زخم معده برایش ایجاد می شود. این مورد می تواند در سال های آینده باعث ایجاد روده تحریک پذیر شود. پس باید در نظر بگیریم که لاغری شکم یک سری اصول دارد. این اصول در ابتدا باید فراگرفته شود تا ما بتوانیم به طور اصولی شکم خودمان را لاغر نماییم و به هدفی که میخواهیم برسیم.

خدمات لاغری در تهران

چگونه شکم خود را سریع لاغر کنیم

لاغری شم بر مبنای یک سری اصول می باشد. در این خصوص باید بدانید که لاغری سریع شکم را باید بر اساس یک سری اصول بگذرانید. اصول مورد نظر ب شرح زیر است:

در ابتدا شما باید آب را به مقدار کافی بنوشید و این روند را همیشه و در هر روز ادامه دهید تا بدن شما احساس کم آبی نداشته باشد. همچنین باید ویتامین های بدنتان را نیز تنظیم کنید. از مهمترین ویتامین ها در این خصوص می توانیم به ویتامین D و یا B و یا C اشاره ای داشته باشیم. همچنین باید این را هم در نظر بگیرید که هر روز باید یک مقدار کالری خاص را مصرف کنید و بر اساس آن نیز متابولیسم بدن تان را تنظیم نمایید. این کار باعث میشود تا روند سوخت و ساز شما از یک زمان خاص به درستی طی شود تا شما به آن مقدار نتیجه ای که میخواهید در لاغری برسید.

یکی دیگر از موارد مهم در خصوص لاغری این است که باید شما در هنگام خوردن غذا به خوبی غذا را بجوید. جویدن غذا به خوبی باعث میشود تا شما جذب بالایی در ویتامین ها داشته باشید. این روند را باید آن قدری ادامه دهید که جویدن غذا به خوبی به یک عادت برای شما تبدیل شود.

یکی دیگر از توصیه ها در خصوص لاغری این است که شما می توانیم در یک سری از زمان ها غذاهای خودتان را مصرف کنید. به عنوان مثال اگر شما صبحانه را در روز شنبه ساعت 7 صبح می خورید باید در یکشنبه نیز ساعت 7 صبح این کار را انجام دهید و یا اگر ناهار را در ساعت 1 بعد از ظهر می خورید باید در روز بعد هم در ساعت یک بعد از ظهر این کار را انجام دهید.

 در خصوص شام هم نیز همین طور است. بر اساس نظریات پزشکان و متخصصین تغذیه باید بر این امر واقف باشید که اگر برنامه ریزی در طول غذا خوردن داشته باشید، ماهیچه های بدن شما به راحتی ساخته می شود. 

این ماهیچه ها حاصل چربی سوزی خاصی است که شما می توانید در این برنامه بر روی بدن خودتان پیاده‌سازی کنید. البته شما نباید قند مصنوعی نیز مصرف کنید. قند مصنوعی به چربی و کلسترول رابطه نزدیکی دارد. این مورد یکی از مهمترین عواملی است که شما باید در نظر بگیرید چون مصرف قند مصنوعی چربی را بالا میبرد و چربی در رگهای بدن رسوب می کند.

خدمات لاغری و تناسب اندام در تهران

تیم مرکز زیبایی لادن آماده ارائه خدمات لاغری در تهران می باشد و شما عزیزان می توانید با مراجعه به آدرس زیر جهت دریافت مشاوره و خدمات لاغری در تهران به صورت حضوری اقدام کنید.

  • خيابان پاسداران نبش گلستان ١ ( مومن نژاد) مركز خريد پريس سنتر طبقه ٥ واحد ٣

 

درخواست مشاوره
دیدگاه کاربران
shape
خدمات مرتبط با خدمات لاغری
رژیم درمانی چیست

رژیم درمانی به معنای استفاده از اصول علم تغذیه برای بهبود شرایط بدنی و وضعیت سلامت افراد است.

مشاهده
آنالیز بدن برای لاغری

در آنالیز بدن برای لاغری ترکیبات کلی بدن اعم از میزان چربی، کربوهیدرات، آب بدن، عضله و… به تفکیک مشخص می شوند تا فرد آگاهی کاملی از وضعیت بدنی خود داشته باشد

مشاهده
کویتیشن لاغری

از دستگاه های موثری به نام کویتیشن برای حذف چربی های بدن مورد استفاده قرار می گیرد. کویتیشن اولتراسونیک است با نام لیپولیز اولتراسونیک هم شناخته می شود.

مشاهده
ال پی جی برای لاغری

ال پی جی برای لاغری دستگاهی است که به کمک آن می توان چربی های انباشته شده در نقاط مختلف بدن را در سریع ترین زمان ممکن حذف کرده و از بین برد.

مشاهده
کرایولیپولیز

کرایو لیپولیز یک روش غیر تهاجمی برای از بین بردن چربی های اضافه بدن می باشد. در این روش برعکس روش های دیگر خبری از جراحی و خارج کردن چربی های اضافه نیست.

مشاهده
آر اف وکیوم

آر اف وکیوم یک تکنولوژی نوین در زمینه جوان سازی، زیبایی و تناسب اندام است. در این دستگاه از امواج رادیویی یا رادیو فرکوئنسی استفاده می شود.

مشاهده
آر اف تایتنینگ

دستگاه آر اف تایتنینگ با امواج رادیویی چربی های کم تراکم رو حل می کنه و برای سفت کردن شکم و صورت و از بین بردن غبغب به کار می ره

مشاهده
شاک ویو لاغری

شاک ویو یکی از روش های درمانی کاربردی در فیزیوتراپی است در این روش از امواج صوتی برای تسکین درد و بهبود وضعیت اسکلتی – عضلانی بیمار استفاده می شود.

مشاهده
خدمات لیزر خانه لاغری تماس با ما
تماس و مشاوره رایگان
09331721326