خدمات زیبایی لادن

چطور تتو را پاک کنیم؟ پاکسازی تتو با لیزر در کلینیک
چطور تتو را پاک کنیم؟ پاکسازی تتو با لیزر در کلینیک
shape
چطور تتو را پاک کنیم؟ پاکسازی تتو با لیزر در کلینیک مرکز زیبایی لادن
این روزها افراد زیادی را می بینیم که در بخش های مختلف بدن خود طرحی را تتو می کنند. برخی از این افراد پس از انجام تتو به دلایل مختلف پشیمان می شوند و به فکر پاک کردن آن می افتند. روش های مختلفی برای پاک کردن تتو وجود دارد، اما بهترین آن ها پاکسازی تتو با لیزر است. پاکسازی تتو با لیزر در کلینیک و زیر نظر پزشک متخصص انجام می شود و هیچ درد و ناراحتی برای فرد ایجاد نمی‌کند. در این مقاله در مورد پاکسازی تتو با لیزر صحبت می کنیم و اطلاعاتی در رابطه با نحوه انجام کار، تعداد جلسات و هزینه آن در اختیارتان قرار می دهیم.

پاکسازی تتو در کلینیک

راه‌ های مختلفی برای پاک کردن تتو وجود دارد. اگر به دنبال پاک کردن تتو بوده باشید، حتما روش‌ های خانگی مانند پاک کردن تتو با نمک، روغن اسطوخودوس، جوش شیرین، سیر، آبلیمو، سرکه، دکلره و ... را دیده اید. اگر به فکر استفاده از این روش ها هستید، باید بگوییم روش های خانگی پاکسازی تتو هیچ نتیجه ای ندارد و تنها کاری که می کند این است که تتو را به طور موقت کم رنگ تر نشان می دهد.

لایه برداری پوست

علاوه بر روش های خانگی، راه های دیگری نیز برای پاک کردن تتو وجود دارد که از بین آن ها می توان به جراحی و لایه برداری اشاره کرد. در روش جراحی پوست ناحیه تتو شده را با چاقو جدا می کنند و پوست اطراف را به سمت هم جمع کرده و می دوزند. در روش لایه برداری، لایه سطحی پوست به طور کامل از بین می رود و رنگدانه های تتو از زیر آن خارج می گردد. آرایشگرها نیز روش دیگری برای پاکسازی تتو دارند. آن ها با قرار دادن رنگدانه های هم رنگ پوست بر روی تتو قبلی سعی در پاک کردن آن دارند که البته در اغلب مواقع موفق به انجام این کار نمی شوند. اگر به دنبال یک راه حل مفید، مؤثر و بدون عوارض هستید، پاکسازی تتو با لیزر در کلینیک را امتحان کنید. پاکسازی تتو با لیزر مؤثرترین روش و تنها روش مورد تأیید سازمان غذا و داروی آمریکاست. پاک کردن تتو با لیزر در کلینیک

نحوه پاکسازی تتو با لیزر

پاکسازی تتو با لیزر در کلینیک با استفاده از یک دستگاه انجام می شود. تکنسین لیزر قسمت تتو شده را بی حس می کند و دستگاه را بر روی آن قرار می دهد. پرتوی لیزر از لایه سطحی پوست عبور می کند و به لایه میانی پوست، جایی که جوهر تتو در آن قرار دارد، وارد می شود. رنگدانه های تتو در اثر برخورد با پرتوی لیزر به ذرات کوچک تر تقسیم می‌شوند و از بدن خارج می گردند.

عوارض پاکسازی تتو با لیزر

لیزر یکی از ایمن ترین روش های موجود برای از بین بردن تتو و خالکوبی است. پرتوی لیزر تا لایه میانی پوست نفوذ پیدا می کند و تنها رنگدانه ها را مورد هدف قرار می دهد. از این رو، هیچ نگرانی بابت مضرات اشعه لیزر وجود ندارد. پاکسازی تتو با لیزر بدون برش و لایه برداری انجام می شود و آسیبی به پوست نمی رساند. پوست ناحیه درمان پس از انجام لیزر کمی ملتهب می شود و ممکن است سوزش خفیفی نیز داشته باشد. این علائم موقتی هستند و پس از گذشت 2 تا 3 روز بهبود می یابند.

هزینه پاکسازی تتو با لیزر

هزینه پاکسازی تتو با لیزر به تعداد جلسات لیزر بستگی دارد. تعداد جلسات در جلسه مشاوره مشخص می گردد. پزشک منطقه تحت درمان را معاینه می کند و با در نظر گرفتن مواردی چون مدت زمان تتو، رنگ تتو، عمق رنگدانه ها و محل انجام تتو، تعداد جلسات لیزر را تعیین می کند. علاوه بر موارد عنوان شده، تعداد جلسات تتو به سلامت جسمی فرد، داروهای مصرفی و نوع پوست او نیز بستگی دارد. پزشک تمامی این موارد را مورد بررسی قرار می دهد و بر اساس آن تعداد جلسات و هزینه پاکسازی تتو با لیزر را مشخص می کند. پاکسازی تتو با لیزر در کلینیک

سخن نهایی

در این مقاله در مورد پاکسازی تتو با لیزر صحبت کردیم. لیزر ایمن ترین و مؤثرترین روش از بین بردن تتو و خالکوبی است. پاک کردن تتو با لیزر با یک دستگاه انجام می شود و نیاز به برش یا لایه برداری ندارد. این روش عوارض چندانی ندارد و درد و ناراحتی برای فرد ایجاد نمی کند. به این نکته توجه داشته باشید که پاکسازی تتو با لیزر یک کار تخصصی است و باید در یک کلینیک معتبر و زیر نظر متخصص انجام شود. بنابراین، در این مورد خوب تحقیق کنید تا بهترین نتیجه را از درمان خود دریافت نمایید.
دیدگاه کاربران
خدمات لیزر خانه لاغری مشاوره
تماس و مشاوره رایگان
09331721326