خدمات زیبایی لادن

shape
قیمت میکروپیگمنتیشن چقدر است؟ بررسی هزینه در 1401 - مرکز زیبایی لادن مرکز زیبایی لادن

میکروپیگمنتیشن یکی از روش های جدید بازسازی و متعادل سازی اجزاء صورت است که به شکل تقریبا طبیعی انجام می شود. این روش بر خلاف تاتو که در گذشته برای متعادل سازی چهره مورد استفاده قرار می گرفت درد و خونریزی کمتری داشته و به مرور زمان رنگ آن کمتر تغییر می کند. در میکروپیگمنتیشن رنگدانه های طبیعی و سازگار با پوست در عمق خاصی از آن قرار داده می شود تا تعادل دیداری چهره برقرار شود. عوامل زیادی هستند که می توانند در قیمت میکروپیگمنتیشن تاثیر گذار باشند اما باید توجه داشت که در سطح جامعه برای کارهای مختلف یک سطح قیمت مشخص وجود دارد که عدول از آن غیر ممکن است و فقط ممکن است در مراکز زیبایی مختلف مقداری میزان هزینه دریافتی بالاتر یا پایین‌تر از این سطح قیمت کلی باشد.

قیمت میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن چیست؟

میکروپیگمنتیشن از روش های جدید برای زیباسازی چهره و بر طرف کردن نقایص ساختاری آن است که برای آرایش دائمی و نیمه دائمی چهره مورد استفاده قرار می گیرد. از میکروپیگمنتیشن برای زیباسازی و حالت دادن ابرو ها، خط رویش مو، لب ها، چشم ها و ... استفاده می شود.

در این روش از تزریق رنگ های طبیعی و استاندارد به لایه های زیرین پوست استفاده می شود که می تواند هم باعث خوش فرم شدن چهره شود و هم عوارضی برای شخص در پی نداشته باشد. میکروپیگمنتیشن از ماندگاری و دوام خوبی برخوردار است و تا چند سال بدون تغییر می ماند.

هرچند ممکن است قسمت هایی از پوست چهره که میکروپیگمنتیشن شده است در زمان انجام، مقداری رنگ شان تیره‌تر باشد ولی کم، کم به حالت تعادل رسیده و از حالت اولیه خارج می شوند.

برخلاف روش های دیگر‌ میکروپیگمنتیشن کمتر تهاجمی است و درد و خونریزی در حد بسیار کمی دارد که برای کاهش و برطرف کردن آن از کرم ها یا اسپری های بی حس کننده استفاده می شود.

زمان انجام میکروپیگمنتیشن کوتاه است و بین 20 تا سی دقیقه طول می کشد و پس از انجام آن می توان طبق روال گذشته کارهای روزمره را از سر گرفت.

پس از انجام میکروپیگمنتیشن ممکن است در ناحیه مورد نظر مقدار ورم ایجاد شود که با کمپرس یخ و کرم های تجویزی برطرف می شود. پس از انجام میکروپیگمنتیشن می بایست از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید تا التیام یافتن محل مورد نظر خود داری شود.

چه عواملی می تواند در قیمت میکروپیگمنتیشن تاثیر گذار باشد؟

عواملی مختلفی هستند که می توانند در قیمت تمام شده میکروپیگمنتیشن مؤثر باشند که از آن جمله می توان به مواردی مثل، محلی از چهره که قرار است در آن میکروپیگمنتیشن انجام شود، نوع مرکز و پرسنل شاغل در آنجا به‌خصوص پگمنتر ماهر و مجرب با تسلط کامل به کار، استفاده از لوازم یک بار مصرف مرغوب، بکار گیری رنگ های استاندارد و برندهای شناخته شده، استفاده از دستگاه ها و وسایل روز و مدرن، سابقه و خوش نام بودن مرکز زیبایی و ... اشاره کرد.

منتهی برای انجام میکروپیگمنتیشن باید به این نکته توجه شود که قیمت پایین یا بالا ملاک مناسبی برای ارزیابی مراکز زیبایی مختلف نیست و مهمترین عاملی که می تواند در انتخاب مراکز زیبایی برای انجام میکروپیگمنتیشن مهم باشد سابقه مرکز و کیفیت خدمات ارائه شده آن ها است.

چون میکروپیگمنتیشن یک روش زیباسازی یا آرایش موقت است که نوع مرکز زیبایی و خدماتی که در آن ارائه می شود می تواند تاثیر غیر قابلی انکاری در افزایش یا کاهش میزان کیفیت، ماندگاری و زیبایی کار داشته باشد.

لذا برای انجام یک میکروپیگمنتیشن موفق و با کیفیت بهتر است به جای توجه همه‌جانبه به قیمت، کیفیت کاری که انجام می شود مورد توجه قرار گیرد.

هزینه میکروپیگمنتیشن در 1401

پگمنتر کیست و چه نقشی در میکروپیگمنتیشن دارد؟

پگمنتر کسی است که دوره های آموزشی میکروپیگمنتیشن را با موفقیت به پایان رسانده و مدارک لازم را از مراکز معتبر دریافت نموده است. پگمنتر به دلیل کار آزموده بودن و شناخت ساختار چهره از این توانایی برخوردار است که بداند برای زیبا شدن چهره یک شخص باید چه خط چشم‌ یا ابرویی طراحی شود تا در عین ایجاد تعادل در چهره زیبایی آن هم دوچندان گردد.

دوره های آموزشی که برای پگمنتر شدن تعریف می شود گسترده و متنوع است و افراد مختلف پس از گذراندن دوره های آموزشی با انجام کار به شکل عملی تجربه لازم را به دست آورده و می توانند در کار خود موفق باشند. لذا برای انجام یک میکروپیگمنتیشن موفق در قسمت های مختلف صورت مراجعه به یک پگمنتر کار بلد و با تجربه می تواند گامی استوار برای رسیدن به نتیجه مطلوب باشد.‌

معمولا کیفیت کار پگمنتر می تواند نقش مهمی در میزان قیمت میکروپیگمنتیشن داشته باشد. یعنی هرچه سطح کیفیت کار پگمنتر بالاتر باشد خود بخود باعث افزایش قیمت تمام شده میکروپیگمنتیشن می شود که به دلیل بالا رفتن کیفیت و ماندگاری کار می تواند توجیه پذیر باشد.

قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو

همانطور که گفته شده با توجه به نوع و محل میکروپیگمنتیشن ممکن است قیمت انجام آن متفاوت باشد. میکروپیگمنتیشن ابرو پرکاربردترین نوع میکروپیگمنتیشن است که در میان خانم ها طرفداران بیشتری دارد.

عوامل مختلفی مانند کم پشت بودن ابروها، نا متقارن بودن آن ها، باریک بودن آن ها یا شکستگی ابروها از عواملی هستند که باعث توجه بانوان به انجام میکروپیگمنتیشن می شود. بجز عوامل یاد شده اصلاح مکرر ابرو و رنگ کردن آن هم از دیگر عواملی است که بانوان را به انجام میکروپیگمنتیشن ترغیب می کند.

به همین دلیل قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو نسبت به خدمات دیگر میکروپیگمنتیشن گرانتر است. ازجمله عوامل مهمی که می تواند در قیمت میکروپیگمنتیشن ابرو تاثیر گذار باشد می توان به میزان مهارت پگمنتر، نوع و میزان رنگ استفاده شده، نوع و کیفیت سوزن و مواد یک بار مصرف اشاره نمود.

هرچند میکروپیگمنتیشن ابرو موقت است و با توجه به کیفیت کار ممکن است بین 6 ماه تا سه سال ماندگاری خود را حفظ کند اما باید توجه داشت که چهره یکی از مهمترین شاخصه های زیبایی دیداری فرد است که ابرو و چشم نقش مهمی در آن بازی می کنند و هرگونه تغییر و تحول غیر منطقی یا بی کیفیت می تواند باعث افت کیفیت چهره و نابهنجار شدن آن گردد.

لذا مراجعه به مراکز معتبر که خدمات با کیفیتی داشته باشند می تواند نقش مهمی در زیباسازی چهره داشته و هزینه میکروپیگمنتیشن نمی تواند ملاک مهمی برای تصمیم گیری باشد‌.

قیمت میکروپیگمنتیشن چشم

میکروپیگمنتیشن چشم یکی دیگر از گزینه های جذاب برای کسانی است که دوست دارند مژه های پر پشتی داشته باشند یا احساس می کنند مژه های آن ها با ساختار چهره شان هماهنگ نیست.

از عواملی که می تواند در قیمت میکروپیگمنتیشن چشم مؤثر باشد می توان به مهارت پگمنتر که بداند برای متقاضی چه خط چشمی رسم کند تا چشمان زیبا تری داشته باشد و از هماهنگی لازم با ساختار چهره برخوردار باشد یعنی برای هر دو چشم به شکل قرینه و یکنواخت انجام شود.

علاوه بر موارد گفته شده کیفیت کار پگمنتر می تواند در میکروپیگمنتیشن چشم بسیار تاثیر گذار باشد چون چشم یکی از نقاط حساس بدن است که نحو صحیح بی حس نمودن پلک ها می تواند تاثیر مهمی در عدم فشار یا درد به چشم داشته باشد که می تواند فضایی آرام برای ادامه روند کار مهیا نماید و طبعا باعث افزایش کیفیت کار می گردد.

همچنین نوع و میزان رنگ یا برندی که رنگ از آن انتخاب می شود می تواند تاثیر غیرقابل انکاری در کیفیت و هزینه تمام شده میکرو پیگمنتیشن داشته باشد.

قیمت میکروپیگمنتیشن لب

میکروپیگمنتیشن لب هم از گزینه های مورد توجه و متداول است که به شکل گسترده برای متعادل کردن چهره استفاده می شود. عوامل مختلفی می تواند در هزینه میکروپیگمنتیشن لب تاثیر گذار باشد که از جمله عوامل مهم آن می توان به نوع رنگ یا میزان استفاده از آن اشاره کرد. البته ممکن است در قیمت میکروپیگمنتیشن لب عوامل دیگری مثل مرکز زیبایی و پگمنتر های شاغل در آنجا مؤثر باشد.

در میکروپیگمنتیشن لب به دلیل حجیم کردن لب می بایست پگمنتر مرکز زیبایی مورد نظر از مهارت لازم در قرینه کردن خط لب برخوردار باشد چون کم‌تجربگی یا عدم مهارت پگمنتر می تواند باعث نامتعادل شدن چهره و زشت شدن فضای دیداری آن گردد. اهمیت کار پگمنتر ماهر این‌ گونه مشخص می شود که می تواند لب ها را به کمک‌ رنگ بدون تزریق یک میل پروتز بسیار برجسته و زیبا نماید.

سخن پایانی

قیمت میکروپیگمنتیشن هرچند از عوامل تاثیر گذار در میکروپیگمنتیشن است اما باید توجه داشت که قیمت به تنهایی نمی تواند ملاک و معیار مشخصی برای انجام میکروپیگمنتیشن باشد و باید کیفیت کار برای متقاضی اولویت داشته باشد. معمولا مراکز زیبایی که از سابقه مناسب برخوردار بوده و از پگمنتر های ماهر برای انجام میکروپیگمنتیشن استفاده می کنند سطح قیمت های بالاتری نسبت به مراکز دیگر دارند.

البته باید توجه داشت که نوع و کیفیت رنگ، سوزن و وسایل یک بار مصرف هم در این امر بی تاثیر نیست که می تواند باعث بالا رفتن قیمت تمام شده گردد.

همچنین باید توجه داشت که معمولا کیفیت کار نسبت به قیمت از اولویت بیشتر برخوردار است چون چهره جزء نقاط مهم بدن است که می تواند تاثیر غیرقابل انکاری در زیبایی ظاهری داشته باشد و نمی توان به خاطر قیمت پایین‌تر آن را به خطر انداخت.

دیدگاه کاربران
خدمات لیزر خانه لاغری تماس با ما
تماس و مشاوره رایگان
09331721326