مصرف قرص کلاژن پس از هایفو

shape
تأثير مصرف قرص کلاژن پس از هایفوتراپی-مرکز زیبایی لادن مرکز زیبایی لادن

هایفوتراپی، یکی از جدیدترین تکنیک های جوان‌سازی پوست است. این تکنیک به کاهش چین و چروک ‌ها کمک می‎ کند و افتادگی پوست را از بین می ‎برد. یکی از کارهایی که پس از هایفوتراپی توصیه می ‎شود، مصرف قرص کلاژن است. کلاژن به طور طبیعی در بدن وجود دارد و از پیری پوست جلوگیری می ‎کند.

با افزایش سن میزان کلاژن بدن کاهش می‌یابد و همین مسئله باعث افتادگی و ایجاد چین و چروک می‎ شود. مصرف قرص کلاژن پس از هایفو به سلامت پوست کمک بیشتری کرده و علائم پیری را از بین می‎ برد. در این مقاله در رابطه با تأثير مصرف قرص کلاژن پس از هایفو صحبت می‎ کنیم و  اطلاعاتی در این مورد در اختیارتان قرار می دهیم. با ما همراه باشید.  

هایفوتراپی-مصرف قرص کلاژن پس از هایفو

نحوه مصرف قرص کلاژن پس از هایفو  

نمونه‌ های زیادی از قرص کلاژن با برند های مختلف در بازار موجود است که می‎ توانید از آن استفاده کنید. برای مصرف قرص کلاژن پس از هایفوتراپی، بهتر است آن را در نوشیدنی خود حل کنید و میل نمایید. یک عدد قرص کلاژن را در آب، شیر، آب میوه یا اسموتی خود بیندازید و پس از حل کردن، نوش جان کنید. علاوه بر این، می‌توانید قرص را به همراه ماست یا غذاهای آبکی، مانند سوپ میل کنید.  

بیشتر بدانید: نکات مهم خوابیدن بعد از هایفوتراپی

بهترین زمان برای مصرف قرص کلاژن پس از هایفو 

مصرف قرص کلاژن پس از هایفو زمان خاصی ندارد. هر زمانی که بخواهید می‎ توانید قرص کلاژن را مصرف کنید، اما بهتر است قبل از مصرف، حتما دستورالعمل روی بسته بندی آن را بخوانید و طبق همان دستور، عمل کنید. توصیه می ‎شود در مورد مصرف قرص کلاژن پس از هایفو از پزشک خود سؤال کنید و طبق نظر او رفتار نمایید. ممکن است پزشک شما یک عدد قرص در روز تجویز کند یا تشخیص دهد که به تعداد بیشتری از قرص نیاز دارید.  

بخوانید: همه چیز درباره هایفوتراپی پیشانی-از هزینه تا عوارض

یکی از نکاتی که در مصرف قرص کلاژن پس از هایفو باید به آن توجه داشته باشید، زمان مصرف قرص است. بر اساس تحقیقات انجام شده، بهترین زمان برای مصرف قرص کلاژن، قبل از وعده های غذایی است. زمانی که معده خالی است و هیچ غذایی وارد آن نشده است. گفته می‎ شود اسیدی که پس از مصرف غذا از معده ترشح می شود، بر روی قرص کلاژن تأثیر داشته و میزان جذب آن را کاهش می دهد. بنابراین، اگر می خواهید بالاترین جذب کلاژن را داشته باشید، قرص را قبل از غذا میل کنید. 

افرادی که دچار ناراحتی معده هستند یا از مشکلات گوارشی رنج می‎ برند، نباید قرص کلاژن را با معده خالی مصرف کنند. این افراد می توانند قرص را به همراه وعده های غذایی خود میل کنند.  

تاثیر کلاژن پس از هایفو

نکاتی که در مصرف این قرص باید به آن توجه داشته باشید 

• مصرف قرص کلاژن پس از هایفو باید با تجویز پزشک انجام شود. از مصرف خودسرانه قرص پرهیز کنید. 

• قرص‌ های کلاژن با ترکیبات متنوع در بازار موجود هستند و دوزهای مصرفی مختلفی دارند. بنابراین، قبل از مصرف قرص کلاژن پس از هایفو، در مورد دوز و نحوه مصرف قرص ها با پزشک خود صحبت کنید و طبق تجویز او رفتار نمایید. 

• دقت داشته باشید که مصرف بیش از اندازه قرص کلاژن باعث رسوب کلسیم در بدن می‎شود. از مصرف بیش از اندازه‌ی قرص بپرهیزید.  

• مصرف قرص کلاژن پس از هایفو در برخی افراد باعث ایجاد مشکلات گوارشی، مانند تهوع و اسهال می‎ شود. در صورت بروز این مشکلات با پزشک خود تماس بگیرید و دوز مصرفی را تغییر دهید.   

نکات نهایی مصرف قرص کلاژن پس از هایفوتراپی

در این مقاله در مورد مصرف قرص کلاژن پس از هایفوتراپی صحبت کردیم و اطلاعاتی در رابطه با نحوه مصرف قرص و بهترین زمان استفاده از آن در اختیارتان قرار دادیم. کلاژن نوعی پروتئین است که به صورت طبیعی در بدن وجود دارد. با افزایش سن تولید این پروتئین کاهش می‌ یابد و همین مسئله باعث پیری پوست و ایجاد چین و چروک می شود.

کلاژن به صورت پودر، قرص یا کپسول در بازار موجود است و در صورت نیاز توسط پزشک تجویز می شود. قرص کلاژن به ترمیم پوست و شادابی آن کمک می کند و پیری پوست را به تعویق می اندازد.  مصرف قرص کلاژن پس از انجام هایفوتراپی، دوره درمانی را کاهش می دهد و فرد را هرچه سریع‌ تر به نتیجه مورد نظر می رساند.  

کلینیک معتبر هایفوتراپی در تهران کجاست؟ بیشتر بخوانید

دیدگاه کاربران
خدمات لیزر خانه لاغری تماس با ما
تماس و مشاوره رایگان
09331721326