خدمات زیبایی لادن

چه کسانی نباید میکروبلیدینگ انجام بدهند ؟
چه کسانی نباید میکروبلیدینگ انجام بدهند ؟
shape
چه کسانی نباید میکروبلیدینگ انجام بدهند ؟ مرکز زیبایی لادن
میکروبلیدینگ روشی پرطرفدار برای داشتن ابروهای زیبا و بی عیب است. سوای از اینکه اکثر افراد می ‌توانند از فواید میکروبلیدینگ ابرو استفاده کنند، ولی انجام آن به بعضی از افراد پیشنهاد نمی‌ شود. شاید برای شما هم سوال باشد که چه کسانی نباید میکروبلیدینگ ابرو انجام بدهند؟ میکروبلیدینگ متد و روشی مناسب برای اصلاح مشکلات ابرو و داشتن ابروهای پر، زیبا و خاص است. این روش به خاطر فواید فراوانی که دارد، مورد توجه قرار گرفته است. در کل این شیوه محدودیت‌های خیلی کمی دارد و تقریبا همه ی می ‌توانند از آن بهره مند شوند. ولی برخی شرایط فیزیکی منجر می ‌شود که بعضی افراد از انجام آن جلوگیری کنند.

چه کسانی نباید میکروبلیدینگ انجام بدهند؟

در ادامه چند مورد را برایتان نام می‌ بریم. اگر موارد زیر را دارید، بهتر است که از میکروبلیدینگ ابرو دوری نمایید. چه کسانی نباید میکروبلیدینگ انجام دهند

افراد مستعد کلوئید یا هیپوپیگمنتیشن بعد از التهاب

افرادی که مستعد کلوئید می باشند. یعنی افرادی بعد از زخم به گوشت اضافه دچار می ‌شوند نمی ‌توانند میکروبلیدینگ را انجام بدهند. چون این شیوه، روشی است که از راه خراشیدن پوست و اضافه کردن جوهر مخصوص در لایه زیرین آن صورت می گیرد. همچنین کسانی که به هیپوپیگمنتیشن پس از التهاب یا کمرنگ‌ شدن پوست دچار می ‌شوند، نباید سمت میکروبلیدینگ ابرو بروند. امکان به وجود آمدن لک و جای زخم ماندگار در این افراد خیلی بالا است. به کسانی که پوست‌ های خیلی نازک و حساس دارند هم توصیه می شود که میکروبلیدینگ انجام ندهند.

افرادی که دچار بیماری‌های منتقل‌شونده از طریق خون هستند

چنانچه دارای بیماری‌ هایی هستید که از راه جریان خون قابل انتقال هستند مثل HIV یا هپاتیت انجام میکروبلیدینگ برای شما ممنوع است. چرا که میکروبلیدینگ پوست را خراش می ‌دهد و منجر به خونریزی می‌ شود و این خون احتمال دارد باعث انتقال این نوع بیماری‌ ها شود. در نتیجه میکروبلیدینگ برای این دسته از افراد هم قابل انجام نیست.

افرادی که ژودرم یا هر نوع فیلر دیگر در نواحی نزدیک ابرو دارند

اگر می خواهید در نزدیکی ابرو ژودرم  یا تزریق انواع فیلر انجام بدهید، بهتر است که اول میکروبلیدینگ انجاام بدید. البته انجام دادن یا ندادن میکروبلیدینگ پس از ژودرم، به زمان انجام آن ها بستگی دارد و شدنی می باشد. اغلب متخصصان میکروبلیدینگ برای انجام این کار، از شما اجازه ی  پزشک را طلب می ‌کنند. ژودرم نوعی ژل پوستی می باشد که برای بر طرف کردن موقت خطوط لبخند استفاده قرار می شود. این ژل موجب می‌ شود پوست فرد برآمده شده و خطوط تشکیل شده در آن از بین برود. اگر از قبل در اطراف ابرو بوتاکس انجام دادید توصیه می شود که حداقل 1 ماه پس از بوتاکس این کار را انجام بدهید.اما  اگر هنوز بوتاکس نکرده ‌اید، بهتر است که اول میکروبلیدینگ را انجام بدهید.

افرادی که شیمی‌ درمانی می ‌شوند

درست است میکروبلیدینگ یک راه عالی برای برگشت ابروهای از دست رفته است اما کسانی که در حال انجام شیمی‌ درمانی می باشند توصیه می شود که میکروبلیدینگ را انجام ندهند. متخصصان میکروبلیدینگ هم معمولا برای انجام این عمل، مجوز پزشک را از مشتری طلب می‌ کنند. البته پس از به پایان رسیدن فرایند درمان می ‌توانید میکروبلیدینگ انجام دهید و این روش راه حل خوبی برای کسانی است که سرطان را درمان کرده اند و به دنبال برگشت ابرو و زیبایی قبلی خود می باشند.

افرادی که دچار بیماری‌های پوستی هستند

اگر هر  بیماری پوستی در نواحی کنار ابرو یا نزدیک آن دارید میکروبلیدینگ برای شما تجویز نمی شود. این بیماری های پوستی عبارت ‌اند از اگزما، راش، زونا یا هر مشکلی که در اطراف و نزدیکی ابرو رخ داده است. در صورتی که این بیماری ها در پوست شما وجود داشته باشد، فرایند میکروبلیدینگ برای شما خیلی بیشتر درد دارد ، دیرتر ترمیم می ‌شود و حتی امکان دارد بیماری فعلی شما را بدتر کند. در نتیجه باید میکروبلیدینگ را تا وقتی درمان کامل پوست حاصل شده، به تعویق بیاندازید. چه کسانی نباید میکروبلیدینگ انجام بدهند

میکروبلیدینگ ابرو روی پوست چرب

افرادی که پوست‌ خیلی چرب دارند مورد ‌های مناسبی برای میکروبلیدینگ نمی باشند. البته اگر پوست شما دارای چربی متوسط و یا کمی است و یا اگر پوست مختلط دارید می ‌توانید از فواید میکروبلیدینگ و میکروشیدینگ به شکل هم زمان بهره مند شوید. در پوست ‌های چرب به دلیل ترشح چربی بیش از حد، خطوط باریک تشکیل شده روی ابرو، دیرتر ترمیم می ‌شوند و ترمیم شدن آنها نسبت به پوست‌ های نرمال دشوار تر است. علاوه بر این، پیگمنت ‌ها در پوست های چرب، ماندگاری کمتری دارند و در نتیجه میکروبلیدینگ، آن قدری که توقع دارید، روی پوست شما باقی نمی‌ ماند. در حقیقت برای پوست‌ های چرب امکان میروبلیدینگ هست اما خطوط باریک، به اندازه پوست ‌های عادی، جزیی و ریز و دقیق نمی باشند و در واقع امکان پخش شدن پیگمنت ‌ها زیر پوست وجود دارد. کسانی که پوست چرب دارند در فواصل زمانی کم ‌تری باید ترمیم ابرو را انجام بدهند. این در حالی است که برای کسانی که پوست خشک و عادی دارند، این فاصله تقریبا دو سال می باشد. از آنجایی که میکروبلیدینگ، روشی پرهزینه است، اشخاص تمایل ندارند با پرداخت هزینه بالا، در آخر به نتیجه دلخواه خود نرسند. اگر پوست چرب دارید و قصد دارید که میکروبلیدینگ انجام دهید، توجه داشته باشید که امکان دارد نتیجه نهایی کار، ظریف و دقیق نباشد و زمان خیلی کم تری دوام بیاورد. با در نظر گرفتن این وضعیت می ‌توانید برای انجام دادن یا ندادن این عمل تصمیم نهایی را بگیرید.

میکروبلیدینگ ابرو در زمان شیر دهی

به دلایل هورمونی، وراثت و ژنتیک خیلی از خانم ها در دوران شیردهی دچار ریزش موهای ابرو و از دست دادن حجم تارهای ابروی خود می شوند که می تواند اثر زیادی در زیبایی فرم چهره آن ها ایجاد کند و در نهات آن ها را به افسردگی مبتلا کند. یکی از راه حل ها برای برگشت ابروها و پر کردن نواحی خالی ابرو، استفاده از روش میکروبلیدینگ می باشد. پس خانم ها در دوران شیردهی هم می توانند بر خلاف شایعات به انجام میکروبلیدینگ ابرو در زمان شیردهی بپردازند و به بازسازی و ترمیم  و برگشت ابروان خود اقدام کنند. به طور کلی تا به امروز هیچ ‌گونه مطلب علمی معتبری راجب عوارض استفاده از روش فیبروز ابرو در دوران شیردهی ثبت نشده است و از طرف دیگر عوارضی که مرتبط به فیبروز باشد و خانم ها در دوران شیردهی خود استفاده کرده باشند، برای مادر و فرزند دیده نشده است. خانم های شیرده که به علت کمرنگ شدن تار ابروهای خود و یا کم شدن موها، به دنبال راه حلی برای بر طرف کردن آن و در نتیجه فرم صورتی جذاب و دیدنی هستند، حتما در انتخاب خود دقت کافی را داشته باشند تا علاوه بر اینکه از رنگ های کیفیت دار و اورجینال خوب و معدنی طبیعی برای شما استفاده می شود، از پیگمنتر و فرد اپراتور با تجربه و متخصص برای انجام این عمل استفاده شود تا منجر به بروز مشکلات بعد از انجام این روش برای شما نشود. خیلی از خانم هایی که در دوران شیردهی هستند، به خاطر تغییرات هورمونی و تاثیر آن بر ریزش ابرو و همچنین تغییر رنگ ابروها شاکی هستند و همیشه به دنبال داشتن چهره ای زیبا حتی در زمان شیردهی خود هستند. مادران گرامی اغلب نگران این هستند که استفاده از راه هایی، مثل فیبروز ابرو موجب اثر گذاری در شیردهی آن ها شود، اما بهتر است بدانید اگر برای انجام این عمل از کلینیک های مجاز و معتبر مانند استفاده کنید که از رنگ های اورجینال ارگانیک و آلی معدنی استفاده کنند، پس این رنگ ها بدون سرب بوده هیچ گونه صدمه ای برای مادران شیره ده در پی نخواهد داشت و به سرعت جذب پوست می شود. همچنین علاوه بر داشتن زیبایی و اعتماد به نفس، موجب افزایش مهارت های اجتماعی شما شده و مشکلی در شیردهی شما هم ایجاد نخواهد کرد. مادران شیرده می توانند با خیال آسوده به اینگونه کلینیک های مجاز بروند و با انجام فرآیند میکروبلیدینگ ابرو در زمان شیردهی که اغلب با استفاده از سوزن ها و رنگ های طبیعی در نواحی میانی پوست تزریق می شود، معمولا یک هفته پس از انجام این عمل می ‌توانند نتیجه خروجی را ببینند. البته در اول کار امکان دارد رنگ فیبروز دو یا سه درجه تیره تر از آن چیزی که شما خواستید باشد، که کاملاً طبیعی است، چون به مدت یک هفته ابروها پوسه ریزی دارند و پس از تمام شدن فرآیند پوسته ریزی رنگ طبیعی آن مشخص خواهد شد. از جهت دیگر اغلب رنگ ابرو در فیبروز با توجه به رنگ موها و رنگ پوستتان توسط فرد پیگمنتر تشخیص داده شود. اگر به دنبال رنگی خاص از رنگ مو یا پوست خود می باشید، حتماً راجب آن با فرد پیگمنتر صحبت کنید.

فیبروز ابرو برای افراد دیابتی

بیشتر افراد می ‌توانند از شیوه ی فیبروز ابرو برای زیبایی ابرو های خود بهره مند شوند، اما برخی ضی از افراد که دارای بیماری‌ های خاصی من جمله دیابت می باشند، انجام فیبروز ابرو برای آن ها پیشنهاد نمی شود. استفاده از این شیوه برای دیابتی ها فقط در زمانی که بتواند قند خون خود را کاملاً کنترل کنند و مراقبت های قبل و بعد از فیبروز را درست و پشت سر هم انجام دهند، اجازه ی انجام این عمل را دارند که باز هم با توجه به نصیحت خیلی از متخصصین بهتر است از این روش دوری کنند.

جمع بندی

هدف از این روش بر طرف کردن و دادن راه حلی برای پوشاندن کم پشتی ابرو می باشد که با تکمیل کردن مناطق خالی، فرم دهی به ابرو و هماهنگ سازی ابرو انجام می شود. با میکروبلیدینگ ابرو شما می توانید صاحب ابرو هایی با طرح زیبا و با رنگ خاص باشید. در نظر داشته باشید که این شیوه ی آرایش ابرو همیشگی نمی باشد و بعد از گذشت مدتی معین از بین می رود .به همین خاطر برای داشتن ابروهایی طبیعی با زیبایی خاص می توانید به صورت دائم از این روش بهره مند شوید.
دیدگاه کاربران
خدمات لیزر خانه لاغری مشاوره
تماس و مشاوره رایگان
09331721326